"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek wyznali, kiedy się w sobie zakochali. "Miłość przyszła z problemami"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścili film na YouTube, w którym opowiedzieli o życiu po programie. Para wyjawiła, czy program jest wyreżyserowany.

Po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszka i Wojtek postanowili nie znikać z mediów. Założyli kanał na YouTubie zatytułowany "Życie od pierwszego wejrzenia". 29 maja pojawił się materiał, w którym odpowiadają na pytania fanów.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek zdobył się na romantyczne wyznanie. "Czekałem ponad rok"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek o życiu po programie 

Internauci za pośrednictwem Instagrama przesyłali im pytania, które znalazły się w najnowszym filmie. Jedno z nich dotyczyło tego, kiedy Agnieszka i Wojtek zakochali się w sobie.

Kiedy przyszła miłość? - zapytał fan pary.

Agnieszka i Wojtek odnieśli się do swoich wypowiedzi w "Dzień dobry TVN" i stwierdzili, że ich związek od początku nie był normalny przez udział w eksperymencie. Agnieszka stwierdziła, że problemy przyciągnęły ich do siebie i nie zdawali sobie sprawy kiedy. 

Miłość przyszła z problemami. Jak zobaczyliśmy, że te problemy nas zbliżają do siebie i dzięki nim jesteśmy coraz bardziej zżyci ze sobą oraz nie wyobrażamy sobie tego, że ktoś siebie nie wspiera, nie ma drugiej osoby przy tej pierwszej, no to wtedy dopiero zaczęliśmy doceniać, że jednak nam zależy na sobie - wyznał Wojtek.
 

W kolejnej części nagrania padło pytanie, czy program jest wyreżyserowany i czy uczestnicy mają scenariusz oraz wytyczne, jak się zachowywać. Agnieszka zdecydowanie zaprzeczyła. 

To nie jest wyreżyserowany program. My nie mamy scenariusza, nikt nam nie mówi, co mamy zrobić, gdzie mamy iść i co mamy powiedzieć. Przygotowania wyglądają tak, że bardzo mało informują. Każdego dnia dostaję cząstkę informacji à propos kolejnego etapu, dlatego wszystko jest na bieżąco, wszystko jest świeże. Nasze życie wyglądało tak, jak widzieliście - wyznała.

Pod koniec filmu żona Wojtka zdecydowanie zaprzeczyła, że jest w ciąży. Zadeklarowała, że jeśli będzie spodziewała się dziecka, to o tym poinformuje. Zdradziła, że nie jest to dla niej łatwy temat. Oboje zapewnili, że planują mieć w przyszłości dzieci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.