"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek zdobył się na romantyczne wyznanie. "Czekałem ponad rok"

Wojtek i Agnieszka poznali się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu emisji odcinków eksperymentu społecznego mogą nareszcie chwalić się wspólnymi zdjęciami.

Eksperyment społeczny "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończył się pozytywnie dla dwóch par. Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik postanowili pozostać w związku małżeńskim. Widzowie bardzo polubili tę parę, dlatego uczestnicy programu postanowili nie usuwać się w cień i założyli kanał YouTube. Wojtek ostatnio zamieścił zdjęcie z ukochaną i zdobył się na szczere wyznanie. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek wspominają zaręczyny. "Ręce mi się trzęsły"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek opublikował zdjęcie z Agnieszką

Uczestnik programu pochwalił się zdjęciem z żoną wybraną przez ekspertów. W opisie zdjęcia stwierdził, że długo czekał, żeby to zrobić. Wyznał, że jest bardzo szczęśliwy, mając Agnieszkę u swego boku. 

No i w końcu możemy razem się pokazać... Czekałem ponad rok, żebym mógł się pochwalić swoją żoną, z którą nawet zwykły wieczór przed telewizorem z kubkami herbaty zamienia się w wyjątkowy wieczór. No, ale koniec tych czułości. Po prostu jestem szczęśliwym facetem, a może najszczęśliwszym? - wyznał Wojtek na Instagramie.
 

W komentarzu pod publikacją głos zabrała żona Wojtka. Agnieszka stwierdziła, że nareszcie mogą pokazać, że jest dobrze między nimi. 

... w końcu można z całym światem dzielić się naszym szczęściem - napisała Agnieszka Łyczakowska.

Pod postem nie zabrakło komentarzy, w których fani pary pisali, że oglądając ich w programie, nie mieli wątpliwości, że zostaną razem. 

Jesteście super, od początku bardzo wam kibicowałam i byłam pewna, że będziecie razem. Macie zarąbiste poczucie humoru, a to w związku podstawa. Wszystkiego dobrego na kolejne lata.
Nie mogło być inaczej! Wy od początku nadawaliście na tych samych falach. Świetnie się was oglądało.
Mega pozytywni z was ludzie. Życzę dużo miłości - pisali internauci.

Agnieszka i Wojtek już w czasie programu deklarowali, że chcą wziąć ślub kościelny. Ich plany przez ostatni rok się nie zmieniły, a o swoim związku ostatnio opowiedzieli w "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.