"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek wspominają zaręczyny. "Ręce mi się trzęsły"

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" chcą wziąć ślub kościelny. Opowiedzieli o swoich zaręczynach. Nie brakowało nerwów.

Agnieszka i Wojtek są jedną z dwóch par z najnowszego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", które zdecydowały się kontynuować swoją relację. Od pierwszych odcinków para stała się ulubieńcami telewidzów, toteż wiadomość o zaręczynach z pewnością ich ucieszy. O tym wyjątkowym dniu opowiedzieli w rozmowie z reporterką party.pl

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

Agnieszka i Wojtek opowiedzieli o zaręczynach 

Zarówno dla Agnieszki, jak i dla Wojtka kontakt z rodziną jest najważniejszy. Mężczyzna wziął sobie do serca rodzinność swojej wybranki i postanowił oświadczyć się jej podczas świąt Bożego Narodzenia. Świadkami tego wyjątkowego momentu były wszystkie najbliższe im osoby. 

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka jest w ciąży? Uczestniczka odpowiedziała, jednak komentarz szybko usunięto

Wojtek w jednym z najnowszych wywiadów opowiedział o tej wyjątkowej chwili. Jak sam przyznaje, był bardzo zdenerwowany, co było dla niego niemałym zaskoczeniem. 

Kolacja wigilijna się odbyła, wszyscy się zjechali. To były takie nasze pierwsze święta z najbliższą rodziną czyli rodzeństwo plus rodzice. Było wręczanie prezentów, zagoniłem do tego dzieciaki, ja też rozdawałem prezenty i ostatni prezent został pod choineczką i ręce mi się tak trzęsły. Nie wiedziałem dlaczego, przecież już była moją żoną- wspomina rozbawiony Wojtek. 

Para jeszcze nie zdecydowała, kiedy dokładnie się pobiorą, jednak myślimy, że jak tylko będą znali datę, z pewnością powiedzą o tym na Instagramie. 

Kibicowaliście im w programie?

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zamieściła zdjęcie syna. Wdzięczny Łukasz skomentował post i zwrócił się do żony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.