"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek planują wziąć ślub kościelny. Jednak przyznali, że nie było im łatwo

Po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestnicy programu byli gośćmi "Dzień dobry TVN". Agnieszka i Wojtek opowiedzieli, co zdarzyło się w ich życiu po zakończeniu eksperymentu społecznego.

Agnieszkę i Wojtka zdecydowanie pokochali fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie od początku im kibicowali i byli pewni, że ten związek przetrwa. Mieli rację, bo uczestnicy eksperymentu społecznego są teraz szczęśliwym małżeństwem. W programie "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o swojej relacji. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek opowiedzieli o swoim związku

Uczestnicy eksperymentu społecznego byli gośćmi sobotniego wydania programu śniadaniowego, który poprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop. Prowadzący połączyli się z Krakowem, gdzie mieszkają Agnieszka i Wojtek.

W jednym z odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" para deklarowała, że chce wziąć ślub kościelny i w podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" podtrzymali te słowa. Agnieszka stwierdziła, że ich życie z Wojtkiem zaczęło się po zakończeniu programu. 

Nasze życie naprawdę, na serio zaczęło się w momencie, kiedy kamery nas opuściły, czyli miesiąc po nagrywaniu. To zaczęło się wszystko od początku i nie było to usłane różami życie. Poznawanie się, moja wyprowadzka bardzo szybka do Karkowa - powiedziała Agnieszka.

Wojtek dodał, że miniony rok był dla nich trudny, ale teraz wszystko jest na dobrej drodze. Mężczyzna został zapytany o jego podejście do programu, bo uważa, że wszystkie sposoby, żeby znaleźć drugą połówkę, są dobre.

Dawniej, jeszcze 10 lat temu pamiętam, że w głowie się nie mieściło, żeby przez internet szukać, na portalach randkowych drugiej połówki. Teraz możemy iść krok do przodu, czyli poszukać sobie np. przez telewizję. Nam się udało, jesteśmy dzięki temu szczęśliwi. Zyskaliśmy dużo dzięki temu programowi, więc dlaczego nie? Nie patrzmy na innych - stwierdził Wojtek.

Agnieszka i Wojtek nie zakończyli swojej obecności w mediach na udziale w eksperymencie społecznym. Para zdecydowała się założyć kanał na YouTube "Życie od pierwszego wejrzenia", gdzie będzie dzielić się tym, co zadziało się w ich życiu. W pierwszym odcinku Agnieszka opowiada, jak Wojtek się jej oświadczył. 

 
Sporo przeżyliśmy i chcieliśmy się tym podzielić z innymi ludźmi, bo może tym pomożemy też innym - wyznała Aga.

Pod koniec rozmowy okazało się, że Wojtkowi i Agnieszce towarzyszyli byli uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W kamerce internetowej pojawiła się Joanna Lazar z 4. edycji, Marcin Wichrowski z 2. edycji i Jacek Wojciechowski z 1. edycji show.