"Taniec z gwiazdami". Znamy pierwszą parę, która zatańczy w finale!

"Taniec z gwiazdami" powoli zbliża się do finału. Jeszcze dziś z programem pożegna się kolejna para.

"Taniec z gwiazdami" to prawdziwy fenomen. Z roku na rok program cieszy się niesłabnącą popularnością. O dziwo producentom wciąż udaje się zapraszać na parkiet mniej lub bardziej znanych celebrytów. Jak widać, chętnych nie brakuje.

W dzisiejszym półfinale mierzą się ze sobą: Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka oraz Damian Kordas. Poziom jest wyrównany i każda z par tańczy perfekcyjnie. Nie ma co się dziwić - w końcu ostatnie kilkanaście tygodni spędzili w dużej mierze na treningach.

"Taniec z gwiazdami". Półfinał

W piątkowym półfinale parom towarzyszyli goście specjalni - uczestnicy poprzednich edycji: Dawid Kwiatkowski, Robert Wabich i Ela Romanowska. W pierwszej rundzie gwiazdy zaprezentowały tańce, za które wcześniej otrzymali najmniej punktów. Na pierwszy ogień poszli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Tym razem ich pasodoble zostało ocenione wyżej, niż ostatnio. Para otrzymała 27 punktów.

Jako drudzy zaprezentowali się Damian Kordas i Janja Lesar. Ich jive został oceniony bardzo dobrze przez jurorów.

Uważam, że to ty zrobiłeś największy postęp taneczny w tym programie - zaczęła Pavlovic.
Zaje*ioza - dodał Malitowski.

Kordas i Lesar dostali łącznie 29 punktów. Wysoko!

Pierwszą rundę zamknęli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Ich poprzednia cha-cha została oceniona na 22 punkty. Tym razem mieli oni okazję poprawić swoje błędy. Udało im się. Jurorzy byli zachwyceni i ocenili ich taniec na trzy dziesiątki.

'Taniec z gwiazdami''Taniec z gwiazdami' Screen z Polsatu

Po drugiej rundzie tańców, tym razem w triach, sytuacja stała się jasna. Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Barbara i Jacek. Decyzją widzów jako pierwsi do finałów przeszli jednak Damian i Janja.

Komu kibicujecie?

Sandra Kubicka nawet w gipsie zatańczy w TZG:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
"Taniec z gwiazdami". Znamy pierwszą parę, która zatańczy w finale!
Zaloguj się
 • Gość: Lauoi

  Oceniono 9 razy 5

  Bardzo kibicowaliśmy Pani Sandrze i to ona powinna przejść dalej Szkoda W tym programie nie ma żadnej zdrowej rywalizacji,Szatan tańczy niezłe ale napewno Kubicka lepiej Szatan ma układy... takie zezowate szczęście Osoba z brzydkim głosem,niezwykle zalotnym i kokieteryjnych i napewno nie kobiecym usmiechem

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Super.

 • Gość: Piotr

  0

  Pani Sandra z większą klasą tańczyła niż Szatan,jest to niesprawiedliwe.

 • Gość: mamam

  0

  nie można znieść tych koszmarnych min Baśki i durnych wypowiedzi

 • Gość: Monika kędzior Wrocław

  Oceniono 7 razy -1

  Chciałam poprawić TVP 2 nie 2 nie 1. Przepraszam za pomyłkę. Zapomniałam dodać że jej mężuś nie wie o zdradzie w dyskotekach i na TVP 2 i Polsacie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX