Aleksandra Domańska u Wojewódzkiego opowiedziała o randce z Tindera. "Czekam na młodego boga"

Aleksandra Domańska pojawiła się na kanapie samozwańczego króla TVN-u. Aktorka pokazała się się w studio bez makijażu i z lekkim nieładem na głowie, ale bawiła się wyśmienicie.

Aleksandra Domańska była gościem ostatniego odcinka show "Kuba Wojewódzki" Aktorka opowiedziała o swojej najnowszej roli w filmie "Nieznajomi". Humor jej dopisywał, nie obyło się też bez flirtów. 

Aleksandra Domańska u Kuby Wojewódzkiego 

Zaczęło się od wspominek. Aleksandra Domańska zdradziła, że ostatnia wizyta u Wojewódzkiego nie skończyła się dla niej dobrze. Po programie przeczytała bowiem bardzo dużo nieprzyjemnych komentarzy na swój temat. Internauci zarzucali jej bowiem, że wyglądała wówczas na pijaną, a jej odpowiedzi były niemerytoryczne.

Głupia byłam, że czytałam te komentarze - przyznała. 

Dalsza rozmowa dotyczyła związków. 

Muszę zadać ci to pytanie. Ciągle jesteś stara panną? - śmiał się Wojewódzki. 
Tak, ale teraz mam inne nastawienie do tego. Jest mi dobrze, jestem bardzo szczęśliwa. (...) Czekam na młodego boga, zero kompromisów. Dobra, jestem elastyczna - sprostowała. 
A co, chcesz się za mnie brać? - wypaliła nagle do Wojewódzkiego. 
Ja jestem singlem - flirtował gospodarz show. 

Po chwili aktorka zaczęła jednak poważne rozważania. 

Dwa lata temu, jak byłam u ciebie, to myślałam sobie, tylko faceta mi brakuje. Teraz nie chce mieć chłopaka na siłę - powiedziała.

Aleksandra Domańska korzysta z Tindera?

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że często zadaje intymne i kontrowersyjne pytania. Tak było też i tym razem. 

Jesteś na Tinderze? - zapytał Domańską. 

Odpowiedź aktorki była zaskakująca. 

Nie - a po chwili dodała - Byłam na jednej randce z chłopakiem z Tindera. (...)Było super (...), ale nie było tego czegoś. 

Dalej było jeszcze dziwniej. Prowadzący zdradził bowiem, że aktorka samotnie wybrała się bowiem w... podróż poślubną. Domańska sprostowała, że były to tylko wakacje, ale później wypaliła:

Oni tam mieli jointy. Bardzo naturalne, niczym niepryskane  - zdradziła. 

Wiedzieliście, że aktorka ma takie poczucie humoru?

AG