"Milionerzy". Filip Olszówka ma tylko 19 lat, a idzie jak burza. Będzie kolejnym milionerem? Trzyma za niego kciuki nawet pani Maria Romanek

Filip Olszówka po środowym odcinku programu "Milionerzy" ma już 75 tysięcy złotych, a zapowiada się, że będzie miał o wiele więcej. Czy będzie czwartym milionerem w kraju? Kciuki trzymają za niego widzowie i... milionerka Maria Romanek, która wygrała program w 2018 roku.

Program "Milionerzy" ruszył na początku września z nową edycją. W środowym odcinku gwiazdą został 19-letni Filip Olszówka z Tarnowa. Tegoroczny maturzysta szedł jak burza przez kolejne pytania, wzbudzając zachwyt publiczności i sympatię widzów.

Milionerzy. Filip Olszówka zagra o milion złotych?

Filip Olszówka w środowym odcinku programu "Milionerzy" bez wahania odpowiadał na kolejne pytania. Na 1000 złotych nawet się nie zatrzymał, pewnie doszedł do pytania za gwarantowane 40 tysięcy. Kończył grę z trzema kołami ratunkowymi i czterema pytaniami do miliona złotych. Jego zmagania zobaczymy dzisiaj wieczorem na antenie TVN. Czy wygra główną nagrodę?

Już pytanie eliminacyjne pokonał w naprawdę imponującym czasie - w niecałe dwie sekundy (!!) uporządkował boginie z greckiej mitologii. Później często znał odpowiedź zanim jeszcze zobaczył cztery możliwości na ekranie.

Kciuki trzymają za niego chyba wszyscy widzowie wczorajszego odcinka. Pod postami promującymi odcinek komentarze można liczyć w setkach i właściwie wszystkie można sprowadzić do jednego wniosku: Filip jest fenomenalny.

Wspaniały, życzę mu miliona.
Idzie jak burza, a pytania wcale nie łatwe. Trzymam kciuki, żeby wygrał milion.
Brawo dla chłopaka, jest młody, świat stoi otworem - kasa by mu się przydała.

Filip Olszówka byłby czwartą osobą, której udało się wygrać główną nagrodę w programie. Kciuki trzyma za niego również pani Maria Romanek, która coś o tym już wie. Sama siedziała na fotelu uczestnika i wygrała milion złotych w "Milionerach" w marcu 2018 roku:

Milionerzy. Maria Romanek kibicuje Filipowi OlszówceMilionerzy. Maria Romanek kibicuje Filipowi Olszówce Fot. Milionerzy TVN - Facebook

Kim jest Filip Olszówka?

Filip Olszówka jest jeszcze bardzo młodym człowiekiem, ale już może pochwalić się niebywałym zaangażowaniem. Aktywnie działał w samorządzie uczniowskim, jest wiceprezesem Fundacji Impuls Rozwoju, mówcą w czasie debat oksfordzkich. W 2018 roku kandydował do rady miasta Tarnowa jako jeden z najmłodszych kandydatów w całej Polsce (niestety nie dostał się). Jak sam powiedział, wygraną w programie przeznaczyłby na przeprowadzkę do Warszawy na studia. To, co zostałoby mu, przekazałby na cele swojej fundacji i działalność proobywatelską.

Więcej o:
Komentarze (12)
"Milionerzy". Filip Olszówka będzie kolejnym milionerem? Trzyma za niego kciuki nawet pani Maria Romanek!
Zaloguj się
 • Gość: Lidia

  Oceniono 5 razy 5

  Super młody człowiek. Trzymam kciuki. Zresztą tak czy siak, na pewno kiedyś zostanie milionerem 😉.

 • Gość: Życzliwa

  Oceniono 5 razy 5

  Super młodzieniec!!! Życzę miliona!

 • Gość: asd

  Oceniono 5 razy 5

  Zabawne teksty sadził w trakcie programu :D

 • Gość: Pati

  Oceniono 4 razy 4

  Trzymam kciuki!

 • Gość: Bd

  Oceniono 1 raz 1

  Wygrał 250 000!
  Zabawny odcinek warto obejrzeć :)

 • Gość: Fanka

  Oceniono 1 raz 1

  Super chłopak, miły, mądry uśmiechnięty..Nie żeby rodzice dali na studia..sam je chce zdobyć.Szacun młody ! I życzę wygraj ten program i W wyborach !

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 1

  widac ,ze kujon,napewno byl kujonem i to mu na dobre wyszlo,moze sie uda

 • Gość: Zosia

  0

  Przyjemnie sie patrzy na mlodego, bardzo inteligntnego faceta. Juz wiemy, ze wygral "tylko" 250 tys, ale to Mu chyba wystarczy. Filipie, tak trzymaj!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX