"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski wybrał finałową trójkę. Polały się łzy, a widzowie są w szoku

"The Voice Kids". Czas na bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Wielkich emocji nie brakowało. Poznaliśmy ostatnich finalistów 2. edycji programu "The Voice Kids". Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku.

W ostatnim odcinku to Cleo miała za zadanie podjąć ostateczną decyzję i ze swojej drużyny wybrać tylko trzy osoby, które powalczą w programie „The Voice Kids” o wielką wygraną. Teraz nadszedł czas na Dawida Kwiatkowskiego. O miejsce w finale walczyli: Carla Fernandes, Wiktoria Skowron, Tomasz Kolbusz, Nikola Smutek, Adam Kubera, Oliwier Szot, Daria Domitrz, Aurelia Radecka, Sonia Jarema, Hania Lasota, Zuza Grodzka, Maja Czepczyńska, Julia Drożdżyńska, Nina Kicińska, Oliwier Woźnicki, Piotr Nowak, Sebastian Walento oraz Paweł Szymański. Sprawdźcie, kto więc zachwycił Dawida, a tym samym przeszedł do kolejnego etapu „The Voice Kids”.

Zobacz wideo

„The Voice Kids”. Dawid Kwiatkowski wybrał finałową trójkę 

Na samym początku widzowie mogli obserwować, jak wyglądały warsztaty wokalne, na które swoją rozśpiewaną drużynę zabrał do lasu ich trener, czyli oczywiście Dawid Kwiatkowski. To właśnie tam dzieciaki dowiedziały się, z kim powalczą na etapie bitew. Aby jednak poznać decyzję Dawida, musiały rozwiązać przeróżne misje. A było to między innymi: zbieranie grzybów, wędkowanie czy wykopywanie skarbów.

Do pierwszej bitwy przystąpili Wiktoria, Maja oraz Piotrek. Zaśpiewali utwór "Początek". Poszło im rewelacyjnie, jednak Dawid mógł wybrać tylko jedną osobę. Nie ukrywał, że to dla niego bardzo trudna decyzja. Ostatecznie do etapu Sing Off przeszła Wiktoria.

Kiedy ja mówiłem, ona słuchała moich rad. Odrobiła zadanie na szóstkę, dlatego wygrała - mówił Dawid. 

Kolejna bitwa to rywalizacja między Adamem, Carlą i Zuzą. W ich przypadku wybór piosenki padł na Eda Sheerana i "Give Me Love". Najstarsze trio dało na scenie prawdziwego czadu. A szczególnie mocno Dawida Kwiatkowskiego zachwyciła Carla i to ona przeszła do kolejnego etapu walki o wielką wygraną. 

Byłem z niej tak dumny, z tego, że wszystko poszło jej tak dobrze - wyznał Kwiatkowski.

Później nadszedł czas na bitwę dziewczęcego trio i utwór P!nk "What About Us". Najlepsza zdaniem Dawida okazała się Julia. 

Następna rywalizacja to bitwa najmłodszych, czyli Oliwiera, Niny i Aurelki. Ależ to był przeuroczy występ, a zadanie naprawdę było trudne, gdyż dzieci musiały zmierzyć się z piosenką w języku angielskim. Dawid miał spory problem, by podjąć tę ostateczną decyzję. Wybór padł jednak na Oliwiera, który na pierwszym etapie zachwycił jury wykonaniem utworu "Ulepimy dziś bałwana". Z pewnością dobrze to pamiętacie. Warto dodać, że w momencie wyboru Dawida polały się prawdziwe łzy radości i wzruszenia. 

Nikola, Hania i Sebastian to skład kolejnej bitwy. Dzieciaki sprawdziły się w utworze Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną". Dawid do etapu Sing Off zabrał ze sobą Hanię. 

Runda szósta. Ostatnia bitwa to rywalizacja pomiędzy chłopakami, a dokładniej Tomkiem, Olivierem i Pawłem. Wybór ostatecznie padł na Pawła. 

Nadszedł czas na kolejny etap - Sing Off. Dawid Kwiatkowski spośród sześciu utalentowanych dzieciaków wybrał finałową trójkę. O wielką wygraną „The Voice Kids” z drużyny Dawida powalczą Paweł, Oliwier oraz Carla.

Decyzja Dawida w kwestii wyboru Oliwiera już na etapie bitew nie spodobała się jednak fanom Dwójkowego show. Na oficjalnym Facebooku „The Voice Kids” nie brakuje komentarzy, w których internauci żałują, że Kwiatkowski nie wybrał wówczas Aurelii, czy też w etapie Sing Off 

No, jakoś nie jestem fanem tego chłopca.
W tej piosence pokazał, że nie potrafi śpiewać.
Jak mógł się zmarnować głos Aurelii? - czytamy.


A jakie jest Wasze zdanie? Dawid pojął dobrą decyzję?

DH

Więcej o: