"Na Wspólnej". Rewolucja u Hofferów. W rolę adoptowanej Uli wcieli się nowa aktorka

Fani "Na Wspólnej" z pewnością nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Okazuje się, że wkrótce rodzinę Hofferów czekają spore zmiany. Serialową Ulę zastąpi nowa aktorka.

Serial "Na Wspólnej" cieszy się obecnie sporą popularnością. Losy bohaterów codziennie śledzą miliony Polaków. Sporym zaskoczeniem dla fanów serialu będzie więc podmiana jednej z aktorek. 

Poznajcie "nową" Ulę Hoffer

Od 2013 roku w rolę adoptowanej córki Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) wcielała się Ania Niedźwiecka. Serialowa Ula początkowo nie wzbudzała dużej sympatii wśród fanów serialu, jednak w ostatnich latach dziewczynka przeszła sporą metamorfozę, a widzowie ją pokochali. To dlatego wiadomość o zamianie aktorki, odgrywającej do tej pory rolę Uli, wzbudziła już kontrowersje wśród telewidzów.

Jak podaje "Super Express", Anna Niedźwiecka została zastąpiona przez 13-letnią Sherazade Wolff. Praca na planie serialu "Na Wspólnej" będzie aktorskim debiutem dziewczynki. "Nową" Ulę Hoffer widzowie zobaczą już w 2784 odcinku serialu, który stacja TVN wyemituje 21 listopada. 

Cieszycie się na tę zmianę? 

Ula HofferUla Hoffer X-NEWS/TVN

DH