"Pierwsza miłość". Ślub Jowity i Radka. Znamy szczegóły. Zobaczcie Opozdę w skromnej, ale pięknej sukni

Fani "Pierwszej miłości" będą zachwyceni. W serialu w końcu dojdzie do ślubu Jowity i Radka.

Na osoby, kibicujące Jowicie (Joanna Opozda) i Radkowi (Mateusz Banasiuk), czeka niespodzianka. W najbliższym odcinku "Pierwszej Miłości" zobaczą ich długo wyczekiwany ślub! Po wielu latach wspólnego życia, trudnych momentach przeplatanych romantycznymi chwilami, para wreszcie powie sobie sakramentalne "TAK"!

W dniu ślubu niestety pannie młodej udziela się stres. Jowita traci kontrolę nad emocjami i krok po kroku dezorganizuje wszystkie plany. Na fali negatywnych zdarzeń Jowita odwołuje przyjęcie ślubne! Sytuację próbuje ratować Luiza (Klaudia Halecio).

Choć Radek już kilka razy oświadczał się Jowicie, zawsze spotykali się z jakimiś przeciwnościami losu. Teraz wszystko szczęśliwie się zakończy. Para w końcu w urzędzie wypowie słowa przysięgi małżeńskiej. Świadkami na ślubie będą Luiza i Tymek (Piotr Gawron-Jedlikowski).

Jowita pojawi się w dość skromnej kreacji. Suknia składa się z koronkowej góry odkrywającej ramiona i prostego dołu. Do tego upięte w kok włosy. Tyle wystarczyło, żeby panna młoda wyglądała olśniewająco.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Wśród zaproszonych gości znajdą się: Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska), Aśka (Paulina Gałązka), Błażej (Paweł Krucz) i Mikser (Błażej Michalski) oraz Patrycja (Martyna Kubicz), siostra Radka. Państwo młodzi wraz z gośćmi będą świętować swoje szczęście w restauracji.

Oglądacie "Pierwszą miłość"?

MT

-------------------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (2)
"Pierwsza miłość". Jowita i Radek pokonają przeciwności losu. W serialu będzie ślub!
Zaloguj się
  • Gość: anka

    0

    super wygląda, tak jak trzeba :) mi się marzy suknia od Violi Piekut i chyba się uda bo widziałam, że duże promocje -70 % są teraz na nie ;)

  • Gość: GdzieWesele.pl

    0

    Ładna suknia ślubna! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX