"Rolnik szuka żony". Poznaliśmy uczestników 5. edycji. Widzowie już mają swojego ulubieńca

W wielkanocną niedzielę fani programu "Rolnik szuka żony" mogli poznać uczestników nowej edycji. Widzowie już upodobali sobie 35-letniego Łukasza.

"Rolnik szuka żony" pojawi się na ekranach telewizorów dopiero we wrześniu, ale już teraz widzowie mogli poznać 10 uczestników, którzy pragną w programie znaleźć miłość. Pięcioro z nich, którzy dostaną najwięcej listów, pojawi się w 5. edycji. Poznajcie nowych uczestników.

Grzegorz

Jako pierwszy zaprezentował się 30-letni Grzegorz. Widzowie od razu zauważyli jego podobieństwo do Grzegorza Bardowskiego z 2. edycji. Ukończył Politechnikę Białostocką (mechanika i budowa maszyn). W programie poszukuje niebieskookiej, prawdomównej brunetki, bez nałogów, która przyciągnęłaby go wyglądem i zatrzymała charakterem.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Kobiety jednak nie ukrywają na profilu programu, że nie pasuje im do końca to, że mieszka jedynie z mamą, która jest dla niego ideałem. 

Andrzej

Andrzej to 38-letni pracowity góral, który kilka lat mieszkał w USA. Teraz prowadzi odziedziczone po rodzicach gospodarstwo. Chce żyć po katolicku, a od kobiety oczekuje wsparcia.

Szukam spokojnej, wysokiej, niepalącej kobiety z charakterem (ale bez tatuaży). Nie przeszkadzają mi kobiety z „przeszłością”, choć stanowczo wykluczam rozwódki - podkreślił. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

On za to przypomina widzom "Marka z 3. edycji z tym bałaganem na podwórku i Stasia z 1. edycji z filozofią". Co do pierwszego porównania musimy się zgodzić - sama Marta Manowska była w szoku, co znalazła na jego gospodarstwie.

Paweł

62-letni wdowiec Paweł to najbardziej przedsiębiorczy uczestnik w nowej edycji. Prowadzi własną hurtownię z nawozami, przez co wstaje codziennie o 3:30. W wolnym czasie lubi chodzić do kina, do teatru, do sauny. Uwielbia kontakt z ludźmi i jest bardzo komunikatywny. Rolnik wolałby, aby partnerka pracowała z nim w hurtowni, ale gdyby chciała spełniać się gdzieś indziej – nie widzi problemu. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Przed kamerami pochwalił się swoją łazienką, w której ma wannę z hydromasażem i saunę. Jego zachowanie zostało odebrane jako "lansowanie się".

Pokazał swoje "salony", żeby dużo kobiet do niego pisało - czytamy na Facebooku programu.

Łukasz

Ten uczestników wzbudził w widzach najwięcej sympatii. Nie ukrywają, że kibicują 35-letniemu Łukaszowi i wyrażają nadzieję, że to on pojawi się programie i znajdzie odpowiednią kobietę. Ujmuje swoim uśmiechem i tym, że ma prawdziwe wartości. W poszukiwaniu życiowej partnerki będzie kierował się przede wszystkim charakterem.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Mariusz

To, co najpierw się rzuca w oczy, to jego nieprawdopodobne podobieństwo do rolnika z poprzedniej edycji - Roberta. 31-letni Mariusz z Wielkopolski nie jest typową „duszą towarzystwa” i rzadko się denerwuje. W programie szuka spokojnej katoliczki o dobrym sercu, która będzie służyła pomocą i dobrą radą. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Krzysztof

Krzysztof to najmłodszy uczestnik w tej edycji. Ma 26 lat i wierzy, że w programie znajdzie prawdziwą miłość. Poszukuje szczerej dziewczyny - najlepiej wesołej, szczupłej blondynki.

Nie wyznaję takiej zasady, że dziewczyna, którą pokocham, musi chodzić ze mną do chlewa. Wystarczy żeby była. Pojedziemy razem do kina, restauracji i czasem na jakiś weekend do SPA - mówił.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Justyna

To jedyna kobieta w programie. Ma 35-lat i jest pewną siebie, silną osobowością. Justyna w programie poszukuje wrażliwego, zaradnego i opiekuńczego partnera. Nie jest fanką łysych i muskularnych mężczyzn. Wychowuje dwie córki i nie ma problemu z takimi po przejściach, z dziećmi lub po rozwodzie – byle potrafili „swój bagaż udźwignąć”.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Jan

Ma 58 lat i 180 cm wzrostu. Jest człowiekiem pracowitym i szuka kobiety, z którą mógłby zwiedzać świat. W programie Jan szuka kobiety posiadającej zarówno wygląd (najlepiej w postaci platynowych włosów), jak i charakter, ale najważniejszy dla niego jest „błysk w oku”.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Marek

To typ sportowca. Uwielbia biegać po lesie i polach. Marek w wolnych chwilach dużo ćwiczy, jeździ rowerem, pływa, spędza czas na świeżym powietrzu. Interesuje się sprzętem rolniczym, naprawia go, majsterkuje, dba aby był czysty i sprawny. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Na widzach zrobił dobre wrażenie:

Ten kandydat jest moim zdaniem oazą spokoju, dojrzałości. Waży każde słowo i na pewno nie lubi się rozdrabniać. Oby było więcej takich mężczyzn - piszą pod jego zdjęciem.

Michał

29-letni rolnik pochodzi z Mazowsza. Nie ukrywa, że jest nieśmiały. Michał prowadzi gospodarstwo i firmę świadczącą usługi dla rolników. Jego wymarzona partnerka musi mieć ciekawe rysy twarzy. Nie musi pracować z nim na gospodarstwie. Uważa też, że nie powinna być zbyt spokojna.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Jak oceniacie uczestników 5. edycji? Kto Waszym zdaniem zbierze najwięcej listów?

AW