Przyleciał prywatnym samolotem razem z 16-letnią córką. Gordon Ramsay gościem specjalnym "MasterChefa"! Znamy szczegóły

Prywatny samolot, towarzystwo córki - znamy szczegóły wizyty jednego z najsłynniejszych kucharzy na świecie, Gordona Ramsaya, na planie "MasterChefa".

Każdy, kto wie, kim jest Gordon Ramsay , potrafi należycie docenić wagę wydarzenia. To jeden z najsławniejszych (i najbogatszych) kucharzy na świecie, do tej pory jego restauracje na całym świecie zdobyły łącznie aż 15 gwiazdek Michelin. Teraz będzie gościem specjalnym najbliższego odcinka " MasterChefa ".

Gordon Ramsay pojawił się w Polsce specjalnie na to nagranie. Przyleciał prywatnym samolotem - ze względu na to, że ma napięty grafik i mało czasu. Na planie towarzyszyła mu 16-letnia córka Megan - zdradziło nam nasze źródło.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Znamy też nieco szczegółów dotyczących samego odcinka. Na początek kucharze dostaną zadanie, które jest dla Ramaya charakterystyczne: będą musieli przygotować danie z wątróbki.

Kiedy testuje nowych kucharzy, zawsze zaczyna od wątróbki - czytamy w materiałach prasowych dotyczących odcinka.

Kucharze będą musieli połączyć wątróbkę z takimi składnikami, jak maliny, kiwi, liście botwiny, czerwone winogrona czy marchew. Ci, którzy nie zdadzą egzaminu, zawalczą o przetrwanie w dogrywce. A tam trzeba będzie przygotować potrawę, którą wcześniej zademonstruje im Gordon Ramsay. Będzie to potrawa z przegrzebków. Kto i tutaj się nie sprawdzi, pożegna się z programem.

Swoją drogą ciekawe, czy oddanie fartucha w programie, którego gościem jest Gordon Ramsay to podwójna porażka, czy wręcz przeciwnie.

Odcinek "MasterChefa" z Gordonem Ramsayem zobaczymy 19 października o godzinie 20 w TVN.

Zobacz wideo

alex

Więcej o: