Teraz i ty możesz wyglądać jak David Bowie albo Cyndi Luper. Ruszyła licytacja kostiumów z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Na aukcji możesz kupić niezwykłe stroje.

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by choć na jeden wieczór przeistoczyć się w Davida Bowie albo Cyndi Luper, teraz to marzenie ma szansę się spełnić. A przy okazji jest to doskonała okazja do wsparcia organizacji charytatywnej.

Na serwisie Charytatywni.allegro.pl ruszyły dwie niezwykłe aukcje. Dzięki nim możesz wejść w posiadanie garnituru Davida Bowie, w którym w show " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " wystąpił Marcin Przybylski oraz sukienki Cyndi Luper, w której na scenie w wokalistkę przeistoczyła się Basia Melzer. Co zrobić, by móc cieszyć się wyjątkowymi strojami? Wystarczy kliknąć i wylicytować jedną ze stylizacji uczestników programu. W dodatku dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na fundację lub stowarzyszenie wybrane przez zwycięzcę odcinka. W przypadku 3. odcinka jest to stowarzyszenie "Piękne Anioły" wybrane przez Magdę Steczkowską. Strój Davida Bowie wykonano z największą precyzją. W skład zestawu wchodzą marynarka oraz spodnie w rozmiarze 48/50.

Szerokie spodnie , krótka marynarka, szerokie ramiona, blue połączone z agresywnymi pasami żółto czarnymi na krawacie - do tego wystarczy założyć białą koszule - i mamy styling Bowiego - so '80 - zachwalała kostiumograf programu, Anna Zeman.

Polsat

Poza tym do stroju dołączony jest certyfikat autentyczności podpisany przez kostiumograf programu. W licytacji zwycięzcy otrzymają także 2 zaproszenia na finał programu oraz zdjęcia gwiazdy w przebraniu wraz z autografem. Licytacja trwa jeszcze tylko 5 dni, do 5 października. Znajdziecie ją na Charytatywni.allegro.pl .

W drugiej licytacji wystawiono zaś sukienkę, w której Basia Melzer wystąpiła jako Cyndi Luper. Strój ma ma zmiar36/38.  Tak zachwala go kostiumograf.

Sukienkę odwzorowałam jeden do jednego z klipu Cyndi: miedziane cekiny, różowa halka. Doskonała na Vintage Party lub jako przebranie na Halloween. Boska! - mówiła Anna Zeman.

Wygrywając aukcję, otrzymasz 2 wejściówki na listopadowe nagranie programu "Must Be The Music" w Warszawie oraz zdjęcie gwiazdy w przebraniu wraz z autografem. Licytacja kończy się 12 października. Znajdziecie ją na Charytatywni.allegro.pl .

Screen z Charytaywni.allegro.pl

A zatem, do dzieła! :)

Vic

Więcej o: