Pamiętacie Michalinę Manios z "Top Model"? Poszła na casting do "Voice'a". "Fałsz, fałsz, fałsz"

Michalina Manios śpiewa.

Z wybiegu na scenę - taka droga marzy się uczestniczce "Top Model", która poszła na przesłuchania do "The Voice of Poland". Jak jej poszło?

Michalina Manios to uczestniczka " Top Model ", która chyba najbardziej zapadała wszystkim w pamięć po drugiej edycji show. Dziewczyna urodziła się jako hermafrodyta i do 18 r.ż. nosiła imię Michał. Po osiągnięciu pełnoletności zdecydowała się na operację zmiany płci.

Choć "Top Model" nie wygrała (zajęła 3. miejsce), było o niej głośno w mediach. Teraz wraca i daje się poznać jako wokalistka. Manios wzięła udział w przesłuchaniach w ciemno do "The Voice of Poland". Jak jej poszło? Posłuchajcie sami.

 

O tym, jak potoczyły się losy Michaliny Manios w "The Voice of Poland" widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzą się w najbliższą sobotę, 27 września o godzinie 20.05. Fani programu nie wróżą jednak jej awansu do kolejnego etapu. Oto, jak komentowali jej występ użytkownicy Facebooka:

No nie mówcie, że się dostała... Uszy mi zwiędły, ja rozumiem, że musi być oglądalność, ale ten program schodzi na psy, a był najlepszym talentszołem.
Zdecydowanie NIE.
Jak ktoś się odwróci to chyba pęknę ze śmiechu.

Występ Michaliny Manois w 'The Voice of Poland' - komentarzeWystęp Michaliny Manois w 'The Voice of Poland' - komentarze Screen z Facebook.com/voiceofpoland Screen z Facebook.com/voiceofpoland

Dla Manios muzyka od zawsze była marzeniem. Tuż po zakończeniu "Top Model" z jej udziałem zdradziła nam, że zawsze chciała śpiewać.

Chciałabym zacząć działać w branży muzycznej - mówi Manios w rozmowie z Plotkiem . - Ale to są jeszcze dalekie plany. To zawsze było moim cichym marzeniem. Gram na pianinie i jestem związana z muzyką a płyta jest moim kolejnym marzeniem.

karo

Czy podobał Ci się występ Michaliny Manios w
Więcej o: