18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Hermafrodyta chce adoptować dzieci

Niezwykła historia pięknej dziewczyny.
Michalina Manios. Michalina Manios. TVN

Wielkie wejście

Kiedy Michalina Manios pojawiła się w Top Model od razu wzbudziła ogromne kontrowersje. 22-latka jest hermafrodytą - urodziła się z żeńskimi i męskimi narządami płciowymi. Podczas jesiennej ramówki TVN-u program "Top Model" reklamowano dzięki Manios. Piękna dziewczyna wywołała medialną burzę, chociaż jak mówi, liczyła na inny odbiór. Modelka w magazynie "Party" powiedziała:

Chciałam by odebrano mnie jako człowieka, a nie jako sensację.

W wywiadzie Manios opowiedziała o swoim ciężkim życiu.

Michalina Manios. Michalina Manios. topmodel.tvn.pl Fot. Robert Wolański

Dzieciństwo

W dzieciństwie Manios nie była akceptowana przez rówieśników.

Najczęściej kończyło się na złośliwych docinkach, ale zdarzyło się też znęcanie fizyczne. Przyjaciół nie miałam - mówi Manios dla Party.
Michalina Manios. Michalina Manios. topmodel.tvn.pl Fot. Iza Grzbowska

Liceum i najważniejsza decyzja

W liceum przyszedł czas na najważniejszą decyzję.

W drugiej klasie szkoły średniej wpadłam w depresję. Żyłam w świadomości, że jestem kimś złym i nie powinnam istnieć, bo ludzie mnie doprowadzili do takich myśli - opowiada Manios w Party.

Wtedy pomogła Michalinie matka. Manios poddała się operacji usunięcia męskich narządów płciowych.

Michalina Manios. Michalina Manios. topmodel.tvn.pl Fot. Michał Kuś

Plany na przyszłość

Manios przeniosła się do Warszawy gdzie rozpoczęła studia na kierunku filologia skandynawska. Mówi, że po "Top Model" chciałaby pracować w mediach. W "Party" opowiedziała też o bardziej osobistych planach.

Od urodzenia jestem bezpłodna, ale chciałabym adoptować dziecko. Dzieci trafiające do adopcji to często dzieci porzucone i chyba nikt nie zrozumie ich tak jak ja. Czekam na miłość. Liczę, że spotkam człowieka, który mnie zaakceptuje.
Więcej o:
Komentarze (31)
Hermafrodyta chce adoptować dzieci
Zaloguj się
 • sto_twarzy

  Oceniono 10 razy 10

  Bardzo dobrze, trzeba wspierać ideę adopcji, bo dziś to trochę odchodzi do lamusa, jest tyle możliwości spłodzenia dziecka, że maluchy bez rodziców praktycznie nie mają szans na normalny dom. Nie mówiąc już o formalnościach... Mam nadzieję, że to się w końcu zmieni w Polsce, że nie będzie problemów by zostać rodzicem, samemu, lub z partnerem/mężem...

 • paulinkuxd

  Oceniono 15 razy 7

  jak wy możecie tak pisać... ja współczuję jej bardzo... a tu kuźwa jakby wytykanie palcami! nie dziwię się, że marzy o dziecku... w końcu JEST KOBIETĄ! nie rozumiem podejścia większości z was... i tego, kto napisał ten artykuł... dajcie jej spokój

 • pinupgirl

  Oceniono 5 razy 5

  nie oglądam Top Model, ale z relacji w internecie sądzę, że to właśnie Michalina ma największe szanse, żeby zrobić karierę. Uroda naprawdę niesamowita, rewelacyjna figura, do tego charyzma. Trzymam kciuki za nią.

 • essita

  Oceniono 9 razy 3

  Biedna dziewczyna :(

 • bezsen.su

  Oceniono 7 razy 3

  Ja chrzanie! Bardziej prymitywnego naglowka nie widzialam w calym zyciu. Ona jest teraz dziewczyna wrecz kobieta i owszem chce adoptowac i to cudowanie z jej strony . Idzie sie wszyscy .....No naprawde.

 • cezar85

  Oceniono 8 razy 2

  dlaczego tylko dla dorosłych?co w tym k....wa niedozwolonego?nie róbcie z niej kosmity imbecyle

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 2

  A to żeście mnie zaskoczyli. Nie no faktycznie ona ma taką trochę bardziej męską urodę, no a w każdym bądź razie na pewno nie jest typową słodką dziewczynką, tylko dziewczyną z charakterem. Ale czemu większość dziewczyn z tego programu prędzej, czy później opowiada o swoim życiu prywatnym? Bo to trochę wygląda tak jakby one w ten sposób chciały grać na uczuciach widzów i w ten sposób zdobywać ich większą sympatię. I to mnie najbardziej wkurza. Fakt, że ona jest tym kim jest zaskoczył mnie, ale według mnie mówienie o tym z jej strony moim zdaniem było kompletnie niepotrzebne, przynajmniej nie teraz w kontekście programu w którym występuje.

 • cholera

  Oceniono 6 razy 2

  denny artykulik, nie chce mi sie komentować tego jak zostal napisany. Krotko : żałośnie.

 • misialina21

  Oceniono 1 raz 1

  Widze ze ktoś nie potrafi czytać. Nie moze mieć. Ludzie ogarnijcie sie. Tolerancja a nie dobijanie ludzi. To jest racja Polacy maja niski poziom tolerancji czasem mi wstyd za to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX