Górniak zrzuca sukienkę, Baron kapcie, a Sadowska... Jurorzy "The Voice of Poland" walczą ostro o tego uczestnika

Tak zaciętej walki o uczestnika nie było jeszcze w tej edycji "The Voice of Poland". Jurorzy byli skłonni zrobić wszystko, dosłownie wszystko. Kto wywołał wśród nich taką rywalizację?

Najbliższy odcinek " The Voice of Poland " już w sobotę, a w nim rywalizacja między jurorami jakiej jeszcze nie było. Sprawcą okazał się 27-letni muzyk Mateusz Ziółko. Sędziowie już po kilku sekundach jego występu odwrócili się i wiedzieli jedno, że każdy chce go mieć u siebie.

Mateusz Ziółko.Mateusz Ziółko. Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Występ Mateusza doprowadził sędziów do prawdziwej ekstazy. Już w trakcie wykonywania przez wokalistę piosenki 'When a man loves a woman", Edyta Górniak krzyczała:

O Boże, Boże, Boże, Boże! Ja go chcę!

Po występie Mateusz otrzymał oklaski na stojąco od sędziów. Ziółko zebrał same komplementy.

Jesteś niedorzecznie dobry. To jest światowy poziom. - chwaliła Sadowska.
Marzyłem o tym, żeby ktoś zaśpiewał tą piosenkę, i zaśpiewał ją tak, żeby mi kapcie spadły. I mi spadły - powiedział Baron.

Na reakcje Edyty nie trzeba było długo czekać. Diwa gotowa była zdjąć z siebie sukienkę, aby Mateusz dołączył do jej drużyny.

Mi może spaść też sukienka w razie czego.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Marysia Sadowska nie była jednak tak śmiała.

Mam nogi i nie zawaham się ich użyć - odpowiedziała Sadowska na argument koleżanki dotyczący sukienki.

Maria Sadowska.Maria Sadowska. Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Damska część składu sędziowskiego nie potrafiła usiedzieć na miejscu po występie Mateusza. Jedynie Marek Piekarczyk zachował spokój mówiąc:

Kokieteria była, podlizywanie się było, a ja ci powiem tak: wreszcie miałem ciarki, wreszcie ktoś zaśpiewał wysokim głosem moją ulubioną piosenkę. Mogę ci obiecać tyle, że pomimo, że jesteś prawie doskonały, ja ci pokażę czego nie potrafisz.

Występ Mateusza porwał widownię i jurorów, którzy gotowi byli zrobić wiele, aby zachęcić go do wybrania odpowiedniej drużyny. Kogo wybierze? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę. Początek emisji o 20.05. Obejrzyjcie sami występ muzyka i oceńcie czy reakcja jurorów była słuszna.

 

Kris

Czy podobał Ci się występ Mateusza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.