Must Be The Music: pierwszy odcinek na żywo już za nami! Zobacz, kto przeszedł do finału

Osiem uczestników w pierwszym odcinku półfinałów. Kto z nich przeszedł do kolejnego etapu?

Pierwszy odcinek półfinałów programu Must Be The Music już za nami. Do półfinałów przeszły trzydzieści dwa zespołu. Widzowie poznali już wcześniej pierwszego półfinalistę, został nim zespół Materia, który otrzymał kartę jokera. W dzisiejszym odcinku głosy jurorów nie miały już znaczenia, to widzowie decydowali, które zespoły przejdą do finałów.

Picasa screen z Polsat

Sporo dawkę prawdziwego rock'n'rolla dał zespół Primetime. Kora i Elżbieta Zapendowska  były pod wrażeniem ich wykonania. Wszyscy jurorzy uznali, że to najlepszy zespół tego odcinka. Widzowie mieli jednak inne zdanie.

Picasa screen z Polsat

Kolejnym ulubionym przez jury zespołem była Katedra. Korze podobał się styl wokalisty, który kojarzył się jej z samym Hendrixem. To oni, głosami widzów, przeszli do finału.

Picasa screen z Polsat

Kolejną finalistką została Patrycja Baczyńska, niewidoma wokalista, która zaśpiewała piosenkę Celin Dion pt. "My heart will go on".

Picasa screen z Polsat

Zespół Horyaky swoim energetycznym folkowym brzmieniem rozruszał publikę, ale nie przypadł do gustu Adamowi Sztabie, który wolałby folk we współczesnym wydaniu, jakiego można posłuchać na płycie Grzegorza Ciechowskiego "ojDADAna".

Picasa screen z Polsat

Następnymi wykonawcami był rockowy wokalista Patryk Kumór i zespół swingujących Singin' Birds, czyli Dominika Kasprzycka-Gałczyńska, Joanna Czarkowska Domnika Dulny oraz pianista Marcin Piękos i kontrabasista Jacek Kaliszewski. Głosy jury były podzielone, uważali że występy castingowe były o wiele lepsze niż półfinałowy.

Picasa screen z Polsat

18-letnia Ellie wybrała piosenkę z repertuaru Selah Sue. Jurorzy chętnie usłyszeliby jednak jej własne kompozycje.

Picasa screen z Polsat

Jazzowy zespół z humorystycznymi tekstami, czyli Palce Lizać nie przypadł do gustu tylko Korze.

Picasa screen z Polsat

Gościem specjalnym pierwszego odcinka półfinałów był zespół Lemon.

Picasa screen z Polsat

Widzowie nadal mogą głosować na zespoły, które wystąpiły w dzisiejszym odcinku, ale nie dostały się do finału. Dzięki aplikacji na Facebook'u można oddawać głosy na swoich ulubieńców, zespół który zdobędzie ich najwięcej dostanie Dziką Kartę.

varg

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.