Małgorzata Rozenek zapewniała, że to sztuczne futro. Innego zdania jest Justyna Pawlicka z "Top Model": Ona kłamie! Znamy prawdę

Małgorzata Rozenek znalazła się w ogniu krytyki po tym, gdy pokazała się w płaszczu wykończonym futrem. Wielu do tej pory zarzuca jej, że było ono naturalne. Wątpliwości nie ma Justyna Pawlicka, która sama zajmuje się sprzedażą futer. Prawda jest jednak zaskakująca.

Małgorzata Rozenek lubi eksperymentować ze swoim stylem, co wychodzi jej raz lepiej, raz gorzej. Ostatnio jednak jej stylizacje wzbudziły wiele kontrowersji z zupełnie innego powodu. Gwiazda pojawiła się na urodzinach marki Marlu w burgundowym płaszczu z kołnierzem obszytym, no właśnie, futrem. Wielu stwierdziło wówczas, że jest ono naturalne i skrytykowało zachowanie Rozenek. Ta szybko jednak pośpieszyła z wyjaśnieniami na Instagramie.

Nie popieram naturalnych futer, dlatego to jest wersja eko #zagadka #rozwiązana.

Głos na ten temat postanowiła zabrać była uczestniczka "Top Model" Justyna Pawlicka, która sama zajmuje się sprzedażą naturalnych futer. Oskarżyła ona Rozenek-Majdan o hipokryzję i kłamstwo.

Droga Pani Małgorzata Rozenek-Majdan. Rozumiem, że boi się Pani przyznać do noszenia futer naturalnych z powodu szykanowania przez "zagorzałych" obrońców zwierząt. Jako osoba działająca w tym biznesie od razu widzę, że noszone przez Panią rzeczy są w 100% pochodzenia naturalnego. Nie ma się czego wstydzić i wypierać - przecież nie każdego na to stać.

Późniejsze wytłumaczenie Rozenek również skwitowała na Facebooku:

Zagadka została rozwiązana - po prostu Pani kłamie.

Skontaktowaliśmy się z Pawlicką, która w rozmowie z nami opowiedziała, na jakiej podstawie uznała, że jest to prawdziwe futro. Odniosła się również do kamizelki, w której ostatnio zaprezentowała się gwiazda.

Po prostu widać, że jest to włosie naturalne. Możemy zobaczyć charakterystyczne zakończenia na kołnierzu z jenotem, takie ciemniejsze tzw. pędzelki. Też ta szara kamizelka jest zrobiona ze srebrnych lisów polarnych. Widać to również po grubościach. Żadne sztuczne futra tak nie wyglądają. Jeżeli ktoś się na tym zna, to od razu to zauważy. Te jenoty są naturalne, mają podbity kolor.

A jak zareagowała na wcześniejsze tłumaczenia Rozenek?

Jak to przeczytałam, to aż się zagotowałam cała w sobie. To jest hipokryzja. Jeżeli ktoś decyduje się nosić futra naturalne, to niech się do tego otwarcie przyznaje. Kilka celebrytek się śmieje, że u mnie kupuje, ale nie chcą się te osoby się ujawnić. Tylko z tego względu, żeby nie zrazić do siebie fanów, którzy są obrońcami zwierząt. To jest jawne kłamstwo i robienie z ludzi idiotów - mówiła w rozmowie z nami.

Porozmawialiśmy również z PR-owcem marki Marlu. Odpowiedź z pewnością zdziwi Pawlicką.

Burgundowy płaszcz, w którym pojawiła się Małgorzata Rozenek, jest obszyty sztucznym futrem. W ofercie marki Marlu nie znajdują się rzeczy, wykorzystujące naturalne futra.

Nie udało nam się jednak ustalić, jakie futro zostało użyte przy uszyciu szarej kamizelki.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Małgorzata Rozenek w naturalnym futrze?! Znamy prawdę
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 2 razy 2

  Nie promujcie tej wary obciągary Pawlickiej, takie osoby powinny zniknąc z tego świata. 😖

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem jak jej szare. Ale ja mam czarne I JEST NAPEWNO SZTUCZNE!!! Moze ktos jej zrobil podrobke z prawdziwych???

 • Gość: Leo

  Oceniono 7 razy 1

  Stars kamizelka Manufaktura futer srebrny lis naturalne!!!!!!

 • Gość: doda

  Oceniono 3 razy -1

  klamie jak zwykle,co do swego wieku ze ma 38 lat a ma 49!!!! ,i ze futro jest sztuczne!!! futro jest naturalne!!!!!!!!!! ..rozenek- botoxsowa dziawko ,klamczucho,wstretna...

 • Gość: doda

  Oceniono 3 razy -1

  klamie jak zwykle,co do swego wieku ze ma 38 lat a ma 49 ,i ze futro sztuczne!!! futro jest naturalne!!!!!!!!!! ..rozenek- botoxsowa dziawko ,klamczucho,wstretna...

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 3 razy -1

  JAKA PUSTA TA ROZENKOWA TO Z NIEJ ŚMIEJĄ SIĘ NAJBARDZIEJ Z TEGO SILIKONU CZY ONA NIE WIDZI ŻE JEST ŻAŁOSNA CAŁA P-OLSKA WIE ŻE CHCIAŁA ROZBIĆ MAŁŻEŃSTWO KRAŚKI NIE UDAŁO SIĘ ZŁAPAŁA MAJDANA JAKA ONA ŻAŁOSNA KIEDY ONA ZNIKNIE Z TV JUŻ MAŁO BRAKUJE AŻ NA GOLASA POKAŻE SIĘ ZA KASĘ ZROBI WSZYSTKO

 • Gość: Mia

  Oceniono 7 razy -1

  Lis naturalny Jenot widać to od razu .Gosienka znowu bajeczki opowiada . Nie mogę na nią patrzeć!!!!!!!!!

 • Gość: Sara

  Oceniono 2 razy -2

  Czemu pokazujecie skrajne warunki ? Przecierz w normalnych hodowlach cały proces jest humanitarny... Jesteście hipokrytami sami jecie mięsom nosicie skórzane buty a nagle robicie sie oborńcami zwierząt futerkowych.moze niedługo będziecie zakazu hodowli świń bo one niby też tysiące lat temu były wolne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX