Justyna Pawlicka sprzedaje naturalne futra. W programie "Damy i Wieśniaczki" ma zabić królika. Reakcja?

W nowym programie "Damy i wieśniaczki", tytułowe "damy" spędzą tydzień na prowincji, a "wieśniaczki" zasmakują wielkomiejskiego życia w luksusach. W pierwszym odcinku zobaczymy znaną z "Top Model" i produkcji naturalnych futer, Justynę Pawlicką.

„Damy i wieśniaczki. PL” to seria, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem.   Przez trzy dni okaże się, czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową  w portfelu, czy raczej potrzeba czegoś więcej. 

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy  pojadą na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie  z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny?  Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 

W tym samym czasie kobiety z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie?  Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Wśród polskich „dam” zobaczymy między innymi znaną  uczestniczkę Top Model  - Justynę Pawlicką, której  firma produkująca naturalne futra, budzi wiele kontrowersji,  Annę Szubert - fotografkę hedonistkę,  która przezwyciężyła ciężką chorobę,  modelkę,   „Słowiankę  Donatana”, jeszcze niedawno widywaną u boku Marcina Gortata Paulę Tumalę, czy znaną z „Gogglebox. Przed telewizorem” Sylwię Bombę oraz Beatę Pruską, Joannę Paszkowską, Monikę Słowiańską i inne.

„Damy i wieśniaczki.PL”  to  program  pełen  kontrastów  i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron.  

Po sukcesie bijącej rekordy oglądalności serii ukraińskiej, „Damy i wieśniaczki.PL”  już 15 sierpnia  w specjalnym,  premierowym odcinku w telewizji TTV.

 Premiera  15 sierpnia, godz. 22:00

Powtórka 21 sierpnia, godz. 18:05  

Pozostałe premiery od 1 września  w każdy czwartek o godzinie 22:00 w TTV.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.