Paulina Drażba z mężem w Tajlandii. Mamy prywatne zdjęcia dziennikarki TVP z wakacji

Gwiazda TVP wróciła niedawno z Tajlandii.

Sezon wakacyjny powoli się kończy, ale wspomnienia rajskich urlopów wciąż pozostają żywe. Dziennikarka TVP, Paulina Drażba, postanowiła w tym roku wyjechać na drugi koniec świata, by wypocząć przed premierą swojego nowego cyklu.

Niedawno Paulina Drażba zachwyciła wszystkich na prezentacji ramówki TVP. Dziennikarka miała na sobie krótkie spodenki i odsłoniła plecy. Trudno było oderwać od niej wzrok również dlatego, że wyglądała kwitnąco. Gdzie udało jej się tak wypocząć? Gwiazda TVP wróciła niedawno z urlopu w Tajlandii, który spędzała z mężem. Podczas wakacji nie tylko aktywnie zwiedzała i wypoczywała nad basenem, ale także robiła zakupy w lokalnych centrach handlowych.

<< ZOBACZ PRYWATNE ZDJĘCIA Z WAKACJI PAULINY >>

We wrześniu w "Pytaniu na śniadanie" rusza nowy cykl Pauliny Drażby, "Stylowe podróże". Dzięki dziennikarce widzowie programu poznają ulice największych stolic mody, od Barcelony i Berlina aż po Mediolan. Gwiazda TVP2 pokaże miejsca, w których ubierają się mieszkańcy największych miast, a także powie, gdzie i za ile warto zrobić zakupy. Sama prowadząca nie kryje radości z powodu podjęcia nowego wyzwania.

To wielkie szczęście, że w pracy mogę robić to, co kocham. Cykl jest spełnieniem moich marzeń, bo łączy moje dwie pasje - podróże i modę - powiedziała nam Paulina.
Zobacz wideo

al

Więcej o: