Robert Lewandowski buduje dom na Mazurach nad samym jeziorem. Zobacz zdjęcia

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska budują dom.

Robert i Anna Lewandowscy już niebawem będą mogli się na co dzień cieszyć pięknymi mazurskimi widokami. Para buduje bowiem dom.

Historia miłosna  Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny rozpoczęła się na Mazurach. Para poznała się tam na obozie integracyjnym na studiach . Już niedługo będą mogli częściej wracać do stron, w których zakwitła ich miłość. Dlaczego? Robert Lewandowski w małej miejscowości nad urokliwym jeziorem Jełmuń rozpoczął niedawno budowę domu. Są już ściany, na razie jeszcze brakuje dachu. Obok domu widoczne jest też boisko. Co ciekawe, to boisko do koszykówki, a nie piłki nożnej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z BUDOWY DOMU LEWANDOWSKIEGO >>

Swoją sympatię do regionu Lewandowski pokazał też po Euro 2012. Po zakończeniu turnieju, razem z Wojciechem Szczęsnym i przyjaciółmi odpoczywali w okolicy Giżycka .

W edług portalu Gwizdek24.pl piłkach także tegoroczny urlop spędza z żoną w pobliskim Olsztynie i często dogląda prac budowlanych. Paparazzo spotkał parę, gdy razem z przyjaciółmi jedli posiłek w restauracji Przystań, jednej z najlepszych w regionie, która położona jest nad malowniczym brzegiem jeziora Ukiel. Lewandowscy oboje ubrani byli na sportowo, mieli też na sobie takie same buty - różowe AirMaxy.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski butyAnna Lewandowska i Robert Lewandowski buty Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYJŚCIA DO RESTAURACJI >>

Zobacz wideo

karo

Adidas Performance Buty sportowe Kanadia w okazje.info

Więcej o: