Ile waży Olga Kaczyńska?

Polska "Top Model" mówi nam o swojej wadze.

Olga Kaczyńska , czyli najnowsza polska "Top Model" zaimponowała jurorom i widzom swoją determinacją i konsekwentnym dążeniem do celu. W pierwszych odcinkach " Top Model. Zostań modelką " radzono jej, by schudła, bo inaczej nie osiągnie sukcesu w świecie modelingu. Ambitna modelka wzięła się za siebie i już w trakcie programu zrzuciła 5 kilogramów. A ile waży teraz?

Ważę około 53 kilogramów, schudłam około 9 - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Jak tego dokonała?

Dużo ćwiczyłam, bardzo pomogła mi trenerka z Wrocławia, pani Ela. Ograniczyłam jedzenie, jadłam chude produkty, zero słodyczy. Jestem wegetarianką, więc to też pomogło.

Na początku programu miała kilka kilogramów więcej:

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska TVN

A w finale wyglądała tak:

Jednym z punktów programu wczorajszego finału 'Top Model. Zostań Modelką' był pokaz bielizny Esotiq. Z marką tą związana jest jurorka show, Joanna Krupa - nie tylko zaprojektowała jedną z kolekcji, została też ambasadorką firmy i jej współudziałowcem. Pokaz otworzyła laureatka I edycji - Paulina Papierska. Trzeba przyznać, że całość robiła duże wrażenie - czy Wam też stylizacje modelek przywodzą na myśl słynne pokazy Victoria's Secret? Na zdjęciu Olga Kaczyńska.Jednym z punktów programu wczorajszego finału "Top Model. Zostań Modelką" był pokaz bielizny Esotiq. Z marką tą związana jest jurorka show, Joanna Krupa - nie tylko zaprojektowała jedną z kolekcji, została też ambasadorką firmy i jej współudziałowcem. Pokaz otworzyła laureatka I edycji - Paulina Papierska. Trzeba przyznać, że całość robiła duże wrażenie - czy Wam też stylizacje modelek przywodzą na myśl słynne pokazy Victoria's Secret? Na zdjęciu Olga Kaczyńska. kapif

Zapytaliśmy też modelkę o plany zawodowe na najbliższe tygodnie:

10 stycznia lecę do Londynu, będę miała castingi. Po drodze mam jakiś pokaz i sesję zdjęciową powiedziała nam Olga.

A jak spędzi sylwestra?

Nie mam jeszcze konkretnych planów. Spędzę go ze znajomymi, gdzieś w Warszawie.

Oldze życzymy udanej zabawy i dużo sukcesów w Nowym Roku!

Ena

Zobacz także:

Kaczyńska: Gdybym nie schudła, to miałabym problemy

Co robią uczestniczki II edycji "Top Model"

Kaczyńska czy Bałon? Która wypadła lepiej u Wolińskiego?

Więcej o: