Poznaj gwiazdy "Bitwy na głosy"

.

Nowe show

Już wiosną rusza nowe show TVP "Bitwa na głosy". Udział w programie wezmą gwiazdy polskiej estrady wraz ze swoimi zespołami! Każda drużyna będzie reprezentować swoje rodzinne miasto. Ich występy oceniać będzie jury oraz widzowie. Zwycięska drużyna zdecyduje, na jaki cel charytatywny w swojej miejscowości przeznaczą nagrodę pieniężną.

Natasza Urbańska Natasza Urbańska kapif

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska będzie kapitanem drużyny z Warszawy. To w stolicy gwiazda trenowała od małego gimnastykę artystyczną i zdobywała swoje pierwsze trofea sportowe. To w Warszawie zadebiutowała na deskach teatru. Natasza jest tytanem pracy, więc jej drużyna z pewnością będzie świetnie przygotowana. Szkoda tylko, że Natasza znów nie będzie miała czasu nagrać płyty....

Krzysztof Cugowski Krzysztof Cugowski KAPIF.PL/KAPIF

Krzysztof Cugowski

Drużyną z Lublina będzie dowodził Krzysztof Cugowski. To właśnie w Lublinie powstał jego zespół Budka Suflera. Znudziło mu się bycie senatorem w polskim parlamencie, więc postanowił zostać gwiazdą telewizyjną.

Urszula Dudziak Urszula Dudziak kapif

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak urodziła się w Straconce (obecnie dzielnica Bielska-Białej), ale w programie "Bitwa na głosy" będzie kapitanem drużyny z Zielonej Góry. Mamy nadzieję, że Dudziak nauczy swój zespół nie tylko śpiewać, ale też tańczyć w rytm Papaya Dance. Będzie wesoło.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski forum

Michał Wiśniewski

Nie udało się wygrać w kasynie pieniędzy na spłacenie długów. Nie udało się zostać menadżerem Mandaryny. Nie udało się wrócić na scenę. Michał Wiśniewski szuka szczęścia i pieniędzy w Telewizji Publicznej. Dali już mu program, a teraz zatrudnili go przy nowym show. Wszystko z naszych pieniędzy.

Halina Mlynkova Halina Mlynkova kapif

Halina Mlynkova

Podstawowym wymogiem, który muszą spełniać uczestnicy zespołu Haliny Mlynkovej to - oprócz talentu - jest związek z Cieszynem lub jego okolicami. Wokalistka urodziła się w Nawsiu na Śląsku Cieszyńskim. Już w lutym będzie szukała wokalistów do swojego zespołu.

Maciej Miecznikowski Maciej Miecznikowski kapif

Maciej Miecznikowski

Maciej Miecznikowski od kilku sezonów jest jedną z twarzy Telewizji Publicznej. Prowadzi program "Tak to leciało" i często występuje na różnych galach stacji. Nie zapomnieli o nim producenci "Bitwy na głowy". Maciej poprowadzi zespół z Gdyni.

Bracia Golec Bracia Golec Kapif

Łukasz i Paweł Golec

Bracia Golec są ulubieńcami Polaków. Nie ma ich w tabloidach, kolorowych magazynach, ale wciąż utrzymują się na szczycie. Stawiają na muzykę. TVP o nich nie zapomniało i również zaprosiło do udziału w show. Ich zespół będzie reprezentował Milówkę i Żywiec.

Piotr Kupicha/AG Piotr Kupicha/AG Piotr Kupicha/ Agencja Wyborcza.pl

Piotr Kupicha

Piotr Kupicha już 23 stycznia skompletował w Katowicach swój 16-osobowy zespół. Wiek nie miał znaczenia. Kupicha wybierał najzdolniejszych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.