Najpiękniejsze żony polityków

Która podoba wam się najbardziej? RANKING.
Żony polityków Żony polityków Agencja Wyborcza.pl

Żony polityków

Z reguły pozostają w cieniu i wspierają kariery swoich mężów. Tylko nieliczne konkurują z małżonkami i dbają o swoje własne kariery, a szkoda, bo często do powiedzenia mają znacznie więcej niż ich drugie połowy. Poznajcie te, najpiękniejsze z nich.

Anna Olejniczak Anna Olejniczak Agencja Wyborcza.pl

Anna Olejniczak

Jest specjalistka od finansów, do niedawna wykładała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kiedy Wojciech Olejniczak został europosłem zrezygnowała z pracy i dziećmi - Szymonem i Marią - przeprowadziła się do Brukseli.

Izabela i Kazimierz Marcinkiewicz Izabela i Kazimierz Marcinkiewicz Viva

Izabela Marcikiewicz

Wszyscy znają ją lepiej jako Isabel. Dzięki wpisom na swoim blogu i romansowi z byłym premierem stała się celebrytką. Wraz z Kazimierzem Marcinkiewiczem wystąpiła na okładkach wielu gazet i magazynów (tu na sesji dla "Vivy").

Jolanta Kwaśniewska Jolanta Kwaśniewska Agencja Wyborcza.pl

Jolanta Kwaśniewska

Była pierwsza dama była dumą Polski przez dekadę reprezentując nasz kraj na salonach świata. Dziś, zdobytym doświadczeniem dzieli się z widzami programu "Lekcja Stylu".

Małgorzata Napieralska Małgorzata Napieralska Agencja Wyborcza.pl

Małgorzata Napieralska

Z wykształcenia jest politologiem, prywatnie żoną szefa SLD i mamą dwóch ślicznych córeczek. Dzielnie wspierała męża w walce o urząd prezydenta i choć tym razem się nie udało, trudno się oprzeć wrażeniu, że jeszcze udać się może.

Irmina Kryśkowiak- Nitras i Sławomir Nitras Irmina Kryśkowiak- Nitras i Sławomir Nitras archiwum prywatne

Irmina Kryśkowiak- Nitras

Przed wyborami samorządowymi było o niej głośno za sprawą afery z rzekomym skreśleniem jej z listy wyborczej do rady Szczecina przez samego premiera. Pogłoski okazały się nieprawdą, ale pozwoliły jej wyjść z cienia męża. Irmina Kryśkowiak- Nitras jest żoną czołowego polityka PO, Sławomira Nitrasa, razem mają dwie córki, Natalię i Kornelię.

Małgorzata Tusk Małgorzata Tusk Agencja Wyborcza.pl

Małgorzata Tusk

Premier Tusk jest człowiekiem, który działanie przedkłada nad mowę. Przynajmniej w przypadku relacji damsko-męskich. Małgorzatę poderwał na studiach, a trzy miesiące później stali już na ślubnym kobiercu. Mają dwójkę dorosłych dzieci, Michała i Katarzynę.

Janusz i Monika Palikot Janusz i Monika Palikot Agencja Wyborcza.pl

Monika Palikot

Monika z domu Kubat jest drugą żoną kontrowersyjnego posła. Janusz Palikot ma z nią  syna Franciszka i córkę Zofię. Tuż przed słynnym kongresem jego nowego stowarzyszenia obchodzili w Wenecji kolejną rocznicę ślubu. 

Monika Nowak Monika Nowak Plotek Exclusive

Monika Nowak

Przed kilku laty przystojny chłopak o bystrych oczach poprosił ją do tańca. A ona dała mu swój numer telefonu - tak o początkach związku opowiedziała magazynowi "Pani". Monika Nowak jest stomatologiem, wraz z siostrą prowadzi gabinet w Gdańsku, oprócz tego jest też pełnoetatową mamą Natalii i Juliana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.