Grzegorz Napieralski z żoną. Wyglądała jak... blogerka modowa. Takiej spódnicy nie powstydziłaby się Maffashion

Grzegorz Napieralski w towarzystwie żony wybrał się na premierę do Teatru Kwadrat. Małgorzata Napieralska zachwyciła młodzieżową stylizacją.

Grzegorz Napieralski od lat jest w szczęśliwym związku z żoną Małgorzatą. Na premierze komedii "Kłamstewka" w Teatrze Kwadrat żona polityka postawiła na dość oryginalną stylizację, której nie powstydziłaby się niejedna modowa blogerka.

W szalenie modnej w tym sezonie satynowej bomberce, tiulowej spódnicy w pudrowym kolorze i koszulce z naszytym sercem od Małgorzaty Napieralskiej trudno było oderwać wzrok. Choć zazwyczaj widzimy ją w gładkich włosach, tym razem postawiła na loki, które tylko dodały jej uroku.

A jak Wam podoba się żona polityka w takim wydaniu?

Zobacz wideo

AW, MK

Więcej o:
Komentarze (11)
Grzegorz Napieralski z żoną. Wyglądała jak... blogerka modowa. Takiej spódnicy nie powstydziłaby się Maffashion
Zaloguj się
 • Gość: Jovanka

  Oceniono 7 razy 5

  a co to takiego "maffashion"?

 • do_podziwu

  Oceniono 4 razy 4

  "Grzegorz Napieralski od lat jest w szczęśliwym związku z żoną Małgorzatą." - Plotek ...niezapeszaj .Z naszego rodzimego "podworka","szczesliwa" byla Rodowicz,Kozidrak i juz nie jest , nie mowiac o Angelinie-:))).

 • Gość: ww

  Oceniono 5 razy 3

  Spódnica jak spódnica, nie wiem o co wam chodzi. Już takie były "na topie" kilka razy przez ostatnie "lecia", więc o co taka "afera"?

 • Gość: Kl

  Oceniono 4 razy 0

  Wszystko od czapy. Pomieszanie stylów i kolorow

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy -7

  On cham to i ona musi pasowac, wybraly sie chamy do teatru. Wyglada jak blachara w tym wdzianku, teatr to Sztuka a nie bazar.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX