Dziś Dzień Teściowej! Wiedzieliście, że Katarzyna Dowbor przekonywała Maćka, by zawalczył o Joannę? Inaczej było u Danusi Martyniuk

Relacje z teściami - jak wiadomo - nie zawsze należą do najlepszych. Jeśli już są dobre, gwiazdy chętnie o nich opowiadają i wrzucają zdjęcia. Gdy jest naprawdę źle, zdarza się, że same teściowe zabierają głos w mediach społecznościowych. Wybraliśmy kilka ciekawych przykładów.
Ślub od pierwszego wejrzenia Ślub od pierwszego wejrzenia Instagram

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i mama Łukasza

Oliwia Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznała męża w dniu ślubu. Gdy para w grudniu ogłosiła, że się rozstaje, mama Łukasza chętnie odnosiła się do sprawy, sugerując we wpisach, że prawie eks żona syna jest bez serca. Nawet dawała rady na to, jak stworzyć szczęśliwy związek, który - jak wiemy - nie udał się jej synowi. Cóż, wydaje się, że wpisy nadaktywnej teściowej Oliwii nie były przyjemne dla dziewczyny i raczej wcale nie pomagały Łukaszowi, który nie był wówczas w najlepszym momencie swojego życia. 

Natalia Kukulska z rodziną Natalia Kukulska z rodziną Kapif

Natalia Kukulska i mama Michała Dąbrówki

Natalia Kukulska od wielu już lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. W tym roku "stuknęła" im okrągła rocznica związku. Para jest ze sobą już ponad 20 lat. Artystka wielokrotnie opowiadała o swoim mężu i relacjach z nim. Ale raczej nie wspominała o teściowej. Okazuje się, że Natalia potrzebowała dużo czasu, żeby nawiązać bliską więź z matką męża.

Miałam duży opór. I to nie dlatego, że nie darzyłam jej uczuciem. To było dla mnie nowe, obce słowo. Szczerze mówiąc, myślałam, że teściowa zaproponuje mi przejście na ty. Ale ona czekała, aż ja się przełamię. Powoli, z pewnym wstydem zaczęłam tak do niej mówić - powiedziała w "Na żywo" artystka.


Mama Michała Dąbrówki wspominała za to pierwsze spotkanie z przyszłą synową. Zaskoczyło ją, że w bezpośrednim kontakcie Natalia Kukulska niczym nie przypomina znanej ze sceny i z telewizji charyzmatycznej gwiazdy:

Miałam inne wyobrażenie o Natalii. W telewizji wyglądała inaczej, a tu przyszła niezwykle skromna, nieśmiała osoba. Już wtedy Michał dał nam do zrozumienia, że to jest poważny związek - opowiedziała.

Majka Jeżowska z synem i jego żoną Majka Jeżowska z synem i jego żoną instagram.com@majka_jezowska_

Żona Wojtka Jeżowskiego i Majka Jeżowska

Majka Jeżowska w tym roku świętuje pierwszą rocznicę "bycia teściową". Wybranką Wojtka Jeżowskiego jest projektantka Zofia Kula. Wokalistka nawiązała do swojego święta i pochwaliła się świetną relacją z żoną syna. 

Dzisiaj podobno Dzień Teściowej! Jestem teściową super dziewczyny - napisała Jeżowska.

Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski KAPIF

Mama Daniela Olbrychskiego względem byłych partnerek syna

Daniel Olbrychski obecnie jest związany z Krystyną Demską-Olbrychską. Dopiero u jej boku zaznał stabilizacji. Wcześniej był żonaty z Moniką Dzienisiewicz, z którą ma syna Rafała oraz z Zuzanną Łapicką, matką jego córki Weroniki. Jednak w życiu aktora było znacznie więcej kobiet. Jego mama, Klementyna Sołonowicz-Olbrychska, zawsze stawała po ich stronie. 

Mama zawsze stawała po stronie moich kobiet, które często się na mnie skarżyły. Nawet jeśli to były kobiety, które czasem zasługiwały na ofuknięcie przez teściową. Wybaczała im, że mnie krzywdziły, ale nigdy nie wybaczała mi tego, że je krzywdzę - powiedział.
Ewelina, Danuta Martyniuk Ewelina, Danuta Martyniuk East News / Agencja Wyborcza.plencja Wyborcza.pl

Danuta Martyniuk i Ewelina

Odkąd Daniel Martyniuk rozstał się z byłą żoną, jego mama Danuta Martyniuk mocno angażowała się w rozwód syna i starała się wspierać w trudnych chwilach. Żona Zenka Martyniuka nie miała litości dla swojej byłej synowej. Powiedziała w rozmowie z dziennikarzami, że dziewczyna chciała "złapać Martyniuków na kasę". Po jakimś czasie zdecydowała się jednak wyciągnąć rękę do rodziny Eweliny. Jednocześnie przeprosiła za swoje dotychczasowe zachowanie, które dało się byłej synowej we znaki dopiero po zakończeniu rozprawy. Lepiej późno, niż wcale.

Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska screen Instagram / @joannakoroniewska

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor mają świetnie relacje. Zdarza im się spotkanie bez udziału syna, co więcej - mama Macieja podobno miała spory wpływ na związek pary, gdy kilka lat temu się rozstali. Powtarzała synowi, że warto zawalczyć o partnerkę, co - jak widać - przyniosło rezultaty. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA