Joanna Jabłczyńska opublikowała zdjęcie sprzed lat, gdy występowała w programie "Tik-Tak". Nie tylko ona zaczynała tam karierę

Dziś króluje TikTok, a kiedyś "Tik-Tak", czyli program telewizyjny dla dzieci. W latach 80. oraz 90. był hitem i przyciągał młodą publiczność przed ekrany. Okazuje się, że w programie sporo gwiazd zaczynało swoją przygodę z show-biznesem. Do tego grona możemy zaliczyć Joannę Jabłczyńską. Kogo jeszcze?
Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska Instagram/joannajablczynska

Joanna Jabłyczńska

Joanna Jabłyczńska opublikowała na Instagamie zdjęcie sprzed lat, kiedy to występowała w programie "Tik-Tak". Aktorka była członkinią popularnego zespołu Fasolki, które regularnie pojawiały się w "Tik-Taku" i które słynęły z takich hitów, jak: "Myj zęby", "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki" czy "Mydło lubi zabawę".


Z wyczuciem stylu to trzeba się urodzić. Tiktok'owcy nie wiedzą Kim i czym był "Tik-Tak" - napisała Joanna Jabłczyńska pod zdjęciem.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Z wyczuciem stylu to trzeba się urodzić ?? Tiktok'owcy nie wiedzą Kim i czym był "Tik-Tak" ?

Post udostępniony przez Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) Sie 17, 2020 o 11:06 PDT

W postać pana Tik-Taka wcielał się Andrzej Marek Grabowski, którego potem zastąpił Krzyś Tik Tak, czyli Krzysztof Marzec. To właśnie on towarzyszy Joannie Jabłczyńskiej na zdjęciu po prawej stronie (ma doklejone wąsy). Nie tylko jednak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę w "Tik-Taku". Poniżej zobaczycie inne gwiazdy, które byłe związane z programem.

Aneta Zając Aneta Zając instagram.com/aneta_zajac_official

Aneta Zając

Mimo że Anetę Zając większość może kojarzyć dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość", to jednak pierwsze kroki przed kamerą aktorka stawiała właśnie w "Tik-Taku", będąc członkinią Fasolek. Na razie jednak gwiazda nie pochwaliła się fotografiami sprzed lat, a szkoda! Bardzo jesteśmy ciekawi, jak prezentowała się jako członkini Fasolek.

Monika Mrozowska Monika Mrozowska Instagram/monikakingamrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska również zaczynała karierę w Fasolkach i pojawiała się w "Tik-Taku". Na swoim koncie ma m.in. hit "Zabiorę brata na koniec świata". Zobaczcie, jak wtedy wyglądała:

Monika Mrozowska zdecydowała się związać przyszłość z show-biznesem. Przez lata grała w serialu "Rodzina zastępcza". W 2008 roku wzięła również udział w programie "Jak Oni śpiewają". Grała także w serialu "Usta usta", "Hotel 52". Wystąpiła również w "Na dobre i na złe". 

Iza Miko Iza Miko SplashNews.com/East News

Iza Miko

Być może nie każdy wie, że Iza Miko również zaczynała karierę we wczesnej młodości. Ona również występowała w "Tik-Taku" i śpiewała w Fasolkach. Już wtedy rozwijała swoje talenty oraz zainteresowania. Gdy miała 7 lat, zagrała w filmie "Pan Kleks w kosmosie". Głośno zrobiło się o niej, gdy zamieszkała w USA i w 2000 roku zagrała w filmie "Coyote Ugly". Potem wystąpiła w takich produkcjach jak: "The Forsaken", "Save The last Dance 2", "Kochaj i tańcz" czy "The Clash Of The Titans", "Czas bohaterów", "Two Jacks", a także "Cobu".

Sebastian Cybulski Sebastian Cybulski Instagram/sebastian.cybulski

Sebastian Cybulski

Nie tylko jednak same członkinie Fasolek wyrosły na gwiazdy. Sebastian Cybulski również występował w zespole, a dziś jest aktorem teatralnym, filmowym oraz serialowym. Zagrał m.in. w "Barwach szczęścia", "Na dobre i na złe", "Magdzie M.", czy "Och, Karol 2".

Natalia Kukulska Natalia Kukulska instagram/natalia.kukulska

Natalia Kukulska

Co ciekawe, z "Tik-Takiem" związana jest także Natalia Kukulska. To właśnie w programie po raz pierwszy zadebiutowała z piosenką "Puszek okruszek" na dziecięcej liście przebojów!

Natalia Kukulska do dziś robi karierę i na swoim koncie ma 15 albumów studyjnych! 

Więcej o: