Pamela Anderson kończy 53 lata i intryguje sensualnym zdjęciem w bieliźnie. Jak się zmieniała? Dziś wygląda lepiej niż kiedyś

Pamela Anderson w odważnej wersji? To żadna nowość, choć trzeba przyznać, że figury wciąż może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Aktorka skończyła 53 lata i opublikowała na Instagramie urodzinowy post. Zobaczcie, jak gwiazda zmieniła się od początków swojej kariery aktorskiej.
Pamela Anderson Pamela Anderson Instagram/ @pamelaanderson

Pamela Anderson obchodzi 53. urodziny

Pamela Anderson to niewątpliwie ikona seksu. Aktorka pomimo upływu lat nadal wygląda świetnie, czego dowodem są publikowane przez nią w mediach społecznościowych fotografie. Gwiazda obchodziła 1 lipca 53. urodziny. Święto uczciła na Instagramie sensualnym zdjęciem, do którego pozowała na dużych rozmiarów łóżku. Skąpy strój wyeksponował figurę Pameli, której pozazdrościć może jej wiele młodych kobiet. 

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

"Słoneczny patrol"

Przygoda ze "Słonecznym patrolem" była dla Anderson jednym z najważniejszych etapów kariery aktorskiej. To właśnie podczas nagrywania kilku sezonów serialu Pamela zyskała ogromną popularność. Sympatię widzów zaskarbiła sobie ponętnymi kształtami, które w niedługim czasie stały się jej wizytówką. 

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Początki kariery aktorskiej

Pamela już od najmłodszych lat konsekwentnie dążyła do obranych celów. Tuż po przeprowadzce do Los Angeles wykreowała swój kultowy wizerunek, przechodząc operację powiększenia biustu i farbując włosy na platynowy odcień blondu. 

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Burzliwe związki gwiazdy

Uroda była ogromnym atutem aktorki. To właśnie dzięki niezwykłemu wdziękowi Anderson potrafiła skraść serce niejednemu mężczyźnie. Gwiazda ma za sobą liczne związki i kilka nieudanych małżeństw. Na początku tego roku głośno było o piątym ślubie Pameli, jednak sama zainteresowana po kilkunastu dniach poinformowała, że związek z Jonem Petersem nie został sformalizowany. 

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Miłość do medycyny estetycznej

Pamela Anderson nigdy nie stroniła od ingerencji chirurgów plastycznych w swój wygląd. Aktorka nie poprzestała na powiększeniu biustu. Z biegiem czasu jej twarz zmieniała się nie do poznania, a przerysowany wizerunek był momentami karykaturalny.

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Celebrytka w naturalnej wersji

Seksbomba w naturalnym looku? Taki widok to prawdziwa rzadkość. Fani aktorki są przyzwyczajeni do jej ekstrawagancji i chęci przykuwania uwagi. Czarny t-shirt i spięte na gładko włosy kontrastują z budowanym przez lata wizerunkiem gwiazdy. W której wersji podoba Wam się bardziej?

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Pamela Anderson powraca do odważnych scen

Kanadyjka słynie z występowania w odważnych scenach, choć ze względu na dobro dorastających synów na jakiś czas zrezygnowała z nadmiernego eksponowania swojego ciała w mediach. W wieku 49 lat powróciła do grania rozbieranych ról i pojawiła się w produkcji "People Garden".