Pamela Anderson niedawno wzięła ślub, a już rozstała się z piątym mężem! Ich małżeństwo trwało 12 dni. Gwiazda wydała oświadczenie

Gwiazda "Słonecznego patrolu" zakończyła swoje kolejne małżeństwo. Wydawała oficjalne oświadczenie.

Pamela Anderson najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości. Kolejne małżeństwo gwiazdy właśnie dobiegło końca. To był jej piąty mąż. Jak poinformowały amerykańskie media, ich małżeństwo trwało zaledwie 12 dni. W oficjalnym oświadczeniu aktorka zdradziła powody swojej decyzji.

Pamela Anderson rozstała się z piątym mężem

Choć jej związek z Jonen Petersem, producentem filmowym zapowiadał się naprawdę dobrze, to ostatecznie ich drogi się rozeszły. Ich spontaniczny i tajemniczy ślub najwyraźniej był tylko chwilowym porywem serc. Ceremonia odbyła się 20 stycznia, a para do dzisiaj nie złożyła oficjalnej dokumentacji dotyczącej aktu małżeństwa.

Pamela skomentowała tę sytuację dla magazynu "Hollywood Reporter". Podziękowała wszystkim za okazałe wsparcie i dodała:

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie, ponieważ poświęcamy trochę czasu, aby ponownie ocenić, czego chcemy od życia i od siebie nawzajem. Życie to podróż, a miłość to proces. Mając na uwadze tę uniwersalną prawdę, wspólnie postanowiliśmy odłożyć na bok formalizację naszego aktu małżeństwa i zaufać temu procesowi - wyznała.

Przypomnijmy, że Pamela i Jon znali się od wielu lat. W przeszłości tworzyli krótki związek, jednak przeszkodziła im różnica wieku. Ona miała tylko 19 lat, a Jon - 40. Co więcej, odrzuciła wtedy jego zaręczyny.

Sekretne śluby gwiazd. 

Ponownie spotkali się po 35 latach i oboje mieli za sobą cztery nieudane małżeństwa. Na początku ukrywali związek w tajemnicy, a informacja o nagłym ślubie zaskoczyła media na całym świecie. W ceremonii ślubnej wzięli udział synowie Pameli oraz trzy córki Petersa i jedna z jego byłych żon. Tuż po ceremonii Peters wyznał:

Wszędzie są piękne dziewczyny. Miałem wybór, ale przez 35 lat chciałem tylko Pameli. Ona sprawia, że jestem dziki - w dobry sposób. Inspiruje mnie. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje.

Mamy jednak nadzieję, że z czasem wszystko się ułoży. 

BO

Więcej o:
Komentarze (20)
Pamela Anderson rozstała się z piątym mężem. Ich małżeństwo trwało 12 dni
Zaloguj się
 • mkll95

  Oceniono 14 razy 10

  Pamela Anderson jest po prostu niezrownowazona umyslowo i emocjonalnie, cos jak nasza Gorniak, wieczna dziewczynka.

 • tspl

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem co ona bierze śle wyraźnie jej szkodzi.
  Chyba ze wciąż ma mentalność kapryśnego przedszkolaka

 • barakuda62

  Oceniono 3 razy 3

  A czym ten nośnik silikonu w dzisiejszych czasach może jeszcze się wykazać by cokolwiek o niej wspomniało?

 • norton2

  Oceniono 2 razy 2

  wybzykał, wybzykał i kolejne bzykanie.
  Pochwa za szeroka i za dużo luzu !!!!

 • pogra55

  Oceniono 1 raz 1

  Jutro też będzie dzień .Pamelo żegnaj ,chłopcy z naszego puebla nie wrócą już .Twój ukochany odszedł na zawsze ,ale może jutro znowu się przypałęta i z rozpaczy podrze na Tobie tę boską kieckę ,w której zobaczył Cię po raz pierwszy trzydzieści lat temu.Niebo skąpi suchej ziemi kropli deszczu ,ale dla Ciebie Pamelo spadnie nawet grad i błoto.Żegnaj ,Pamelo ,skończ ten cyrk i wstydu oszczędź bo żal patrzeć.

 • Krzysztof Kowalski

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież nam nie ma nic na temat rozwodu... Nawet nie wzięli małżeństwa... Kretyn to pisał?

 • nietyp

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie to nie dziwie... Ja również mniej więcej po takim czasie byłem gotowy do zakończenia związku... Zaraz po wytrzeźwieniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX