Pamela Anderson kiedyś przesadzała z operacjami plastycznymi. To już przeszłość. Na najnowszych zdjęciach wygląda świetnie

Pamela Anderson w latach 90. była symbolem seksu. W pewnym momencie przesadzała z odwiedzaniem chirurga plastycznego. Było to bardzo widocznie, zwłaszcza na jej twarzy. Z czasem zmieniła klinikę albo zaprzestała ingerencji, co wyszło jej na dobre. 
Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Pamela Anderson na otwarciu świątecznego jarmarku

Pamela Anderson, gwiazda serialu "Słoneczny Patrol" pojawiła się ostatnio na otwarciu jarmarku bożonarodzeniowego. Wyglądała naprawdę zjawiskowo. Trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy jak w takiej formie.

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Stylowa gwiazda

Na tę szczególną okazję, gwiazda założyła czarne, lakierowane szpilki oraz satynową sukienkę spod której wystawał jej czarny biustonosz typu bardotka. Elegancko i seksownie, ale nadal w granicach dobrego smaku - czyli tak, jak lubimy najbardziej.

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Zwierzaki

Celebrytka pojawiła się otwarciu jarmarku świątecznego w miejscowości Gut Aiderbichl w Austrii. Do zdjęć chętnie pozowała z psem. Nie powinno to nikogo dziwić. W końcu Pamela słynie z miłości do zwierząt.

Pamela Anderson Pamela Anderson GEOFFROY VAN DER HASSELT/East News

Idealna sylwetka

Co jak co, ale trzeba przyznać, że figury może pozazdrościć jej niejedna rówieśniczka, a nawet i młodsza kobieta.

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Pamela Anderson

Zawsze lubiła eksperymentować ze swoim wyglądem. Niestety, w pewnym momencie zaczęła zbyt często odwiedzać gabinet chirurga plastycznego? Efekt? Jej twarz przeszła niemałą rewolucję.

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Pamela Anderson

Tak Pamela Anderson wyglądała jeszcze kilka lat temu.

Pamela Anderson Pamela Anderson East News

Życie prywatne

Aktorka jest matką dwóch synów, 22-letniego Brandona i 21-letniego Dylana. Ich ojcem jest były mąż Pameli, perkusista zespołu Motley Crue, Tommy Lee. Po rozwodzie z muzykiem gwiazda była dwukrotnie zamężna. Jej wybrankami byli Kid Rock i Rick Salomon. W czerwcu Anderson ogłosiła, że zakończyła dwuletni związek z 33-letnim piłkarzem, Adilem Ramim. Obecnie jest singielką i to, jak widać, bardzo jej służy.

DK

Więcej o: