Tak Matthew Perry wyglądał w zeszłym roku. Na najnowszych zdjęciach jest nieco przygaszony i w trochę gorszej formie

Matthew Perry do tej pory budzi zainteresowanie fanów serialu "Przyjaciół" i paparazzi. Aktor, który usunął się nieco z show-biznesu, co jakiś czas pojawia się w mediach. Głównie trafiają do obiegu jego zdjęcia, które fotoreporterzy robią mu, gdy przechadza się ulicami. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda.
Przyjaciele Przyjaciele Fot. East News

Matthew Perry, czyli niezapomniany Chandler

Matthew Perry zyskał sławę dzięki roli Chandlera Binga w serialu 'Przyjaciele' (1994-2004). Dla wielu widzów to właśnie jego postać była najzabawniejsza i najlepsza. Okazuje się, że aktor miał spory wpływ na scenariusz - często pomagał wymyślać dialogi i sytuacje. Niestety, jego życie prywatne nie przypomina tego z kultowej produkcji.

Matthew Perry w 2020 roku Matthew Perry w 2020 roku EAST NEWS

Matthew Perry w 2020 roku

Aktor niedawno był widziany na ulicach Los Angeles. Na zdjęciach, jakie mu zrobiono, ma rozwiane włosy, a na jego twarzy maluje się zmęczenie.

Matthew Perry w 2020 roku Matthew Perry w 2020 roku EAST NEWS

Matthew Perry aktualnie

Widać także, że 50-latek nie prowadzi zbyt aktywnego stylu życia.

Zobacz też: Matthew Perry założył konto na Instagramie. Komentują to pozostali "Przyjaciele": Nie wierzę własnym oczom!

Matthew Perry Matthew Perry EAST NEWS

Perry w 2019 roku

Matthew Perry w zeszłym roku został sfotografowany po dwuletniej przerwie. Miał wtedy na sobie luźne ubranie. Założył t-shirt, na który narzucił koszulę oraz szerokie spodnie. Materiał przy szyi był poplamiony. W oczy rzuciły się także zaniedbane dłonie aktora.

Matthew Perry
EAST NEWS

Matthew Perry w 2017 roku Matthew Perry w 2017 roku EAST NEWS

Ostatnie zdjęcia przed przerwą

To zdjęcie pochodzi z 2017 roku, kiedy to pojawił się w mediach przed dwuletnią przerwą.  Wynikała z tego, że aktor zmagał się z problemami zdrowotnymi. Paparazzi spotkali go wtedy, gdy wychodził od lekarza. W 2018 roku przeszedł operację w związku z perforacją żołądkowo-jelitową. Spędził trzy miesiące w łóżku. Osobiście poinformował o tym fanów w mediach społecznościowych.

Trzy miesiące w szpitalnym łóżku. Zaliczone - napisał na Twitterze.
Matthew Perry Matthew Perry Mat.prasowe

Uzależnienia

Perry od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi i uzależnieniami. Po raz pierwszy sięgnął po mocne tabletki w 1997 roku, po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi na skuterze śnieżnym. Zażywał wtedy m.in. Vicodin, Roxicodone lub OxyContin. Później doszedł też alkohol.

'Przyjaciele' 'Przyjaciele' mat. promocyjne

Nie pamięta planu zdjęciowego

Po latach wyznał, że zdarzało mu się przychodzić pod wpływem różnych substancji na plan zdjęciowy i przez to nie pamięta nagrywania wielu scen. Perry wypijał dziennie nawet prawie litr wódki i zażywał 40-50 tabletek przeciwbólowych. W wywiadzie dla BBC Radio 2 przyznał, że niekiedy był w takim stanie i miał takiego kaca, że nie pamięta swojej pracy. Najgorsze były dla niego trzy lata, w których kręcono część sezonu trzeciego, sezon czwarty i piąty oraz część szóstego.

Matthew Perry i Courteney Cox spotkali się po latach. 'Czy mogę być bardziej szczęśliwa?'. Ich wspólne zdjęcie zachwyciło fanów Matthew Perry i Courteney Cox spotkali się po latach. 'Czy mogę być bardziej szczęśliwa?'. Ich wspólne zdjęcie zachwyciło fanów Fot. Courteney Cox - Instagram

Odwyk

Aktor wielokrotnie poddawał się leczeniu. Znikał na wiele miesięcy, nie informując o tym fanów. Jego stan jest jednak bardzo poważny i wiele wskazuje na to, że nie potrafi zerwać z nałogami. Na odwyku był po raz pierwszy w 1997. Później trafił tam także w 2001 r.

W 28 dni nie da się rozwiązać problemu, z którym borykasz się od 30 lat - wyznał w 2015 roku.
Matthew Perry w 2015 roku Matthew Perry w 2015 roku EAST NEWS

Przyznanie się do nałogów

Matthew Perry przyznał się publicznie do swoich nałogów. Zrobił to m.in. w 2001 roku.

Grałem w "Przyjaciołach" mając od 24 do 34 lat. Byłem niesamowicie sławny, a nasza szóstka była dosłownie wszędzie! Z perspektywy osoby stojącej obok mogłoby się wydawać, że miałem wszystko. To był dla mnie bardzo samotny czas ponieważ cierpiałem na alkoholizm. Wszystko zaczęło się już przez "Przyjaciółmi", ale niestety to choroba postępująca - czytamy w Daily Mail.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.