Matthew Perry założył konto na Instagramie. Komentują to pozostali "Przyjaciele": Nie wierzę własnym oczom!

Ten dzień w końcu nadszedł. Konto Matthew Perry'ego dostępne jest już na Instagramie. Tę niezwykłą wiadomość komentują pozostali aktorzy z serialu "Przyjaciele".

Na ten moment z niecierpliwością czekali fani sławnego sitcomu, w którym Matthew Perry wcielił się w uwielbianego Chandlera Binga. Choć konto jest prywatne i nie ma jeszcze ani jednego postu, to już obserwowane jest przez ponad 1,6 mln osób! Czyżby Matthew zamierzał pobić rekord Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon: 

Zobacz wideo

Matthew Perry założył konto na Instagramie

O niespodziance po raz pierwszy aktor poinformował na Twitterze, zamieszczając bardzo tajemniczy wpis. 

Duże, nowe wieści nadchodzą... - napisał.

Jednak niewiele osób domyśliło się, że jako ostatni z sześciu najsławniejszych przyjaciół dołączy do "instagramowego" grona. Nic więc dziwnego, że pozostali aktorzy z najsławniejszego sitcomu na świecie, komentują ten fakt na swoich profilach. Pierwszy post zamieściła Lisa Kudrow, wcielająca się w rolę Phoebe. Przedstawiał on wspólne zdjęcie z Matthew, z młodzieńczych lat.

Nareszcie! Tak! Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Witamy na Instagramie, Mathew Perry - czytamy.

Post skomentowało wielu fanów, w tym pozostali aktorzy z serialu "Przyjaciele". 

Tak Matty! Czy chociaż z tym wytrzymasz trochę dłużej? - napisała Jennifer Aniston.
Tak Mattty! - dodała Courtney Cox.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno na Instagramie debiutowała Jennifer Aniston, która zdecydowanie pobiła rekord. W ciągu jednego dnia zdobyła ponad 6 mln obserwujących, a obecnie ma ich 27 mln. Jej pierwszy udostępniony post, to wspólne zdjęcie z serialowymi przyjaciółmi, z którymi do dziś jest silnie związana.

BO

Więcej o: