Ewelina z "Warsaw Shore" pokazała stare zdjęcie z tatą. Przeszła niemałą metamorfozę, a na starej fotce jest nie do poznania

Ewelina z "Warsaw Shore" już na dobre zasiedziała się w polskim show-biznesie. Od jej debiutu w reality show minęło już dobrych kilka lat, jednak ona wciąż zaskakuje fanów swoimi poczynaniami. Na Instagramie pokazała stare zdjęcie z tatą, na którym jest nie do poznania. Sprawdźcie, jak przebiegała jej metamorfoza.
EwelOna z 'Warsaw Shore' EwelOna z 'Warsaw Shore' instagram.com@ewelona

Metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Ewelina z "Warsaw Shore" w ciągu kilku ostatnich lat mocno eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Patrząc na jej stare zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Przekonajcie się zresztą sami. Dziś jest długowłosą blondynką, o obfitych ustach. A jak było kiedyś?

Ewelina z 'Warsaw Shore' Ewelina z 'Warsaw Shore' instgaram.com@ewelona

EwelOna w wieku 16 lat

EwelOna z okazji urodzin swojego taty opublikowała archiwalną fotkę. Na zdjęciu ma 16 lat i nie przypomina obecnej siebie. Nie korzystała jeszcze z medycyny estetycznej, jednak już na pierwszy rzut oka widać, że lubiła dość wyzywający styl. 

Ewelina z 'Warsaw Shore' Ewelina z 'Warsaw Shore' KAPIF

Początki w "Warsaw Shore"

EwelOna zadebiutowała w pierwszym sezonie "Warsaw Shore" w listopadzie 2013 roku. Była wtedy nieco bardziej krągła i nie ukrywała swojego imprezowego charakteru. Lubiła zaszaleć, co nie zmieniło się zbytnio do dziś.

Ewelina z 'Warsaw Shore' Ewelina z 'Warsaw Shore' KAPIF

Związek z Pawłem

Przez kilka miesięcy Ewelina była związana z Pawłem Cattaneo, jednak ten nie do końca akceptował jej figurę. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Po zerwaniu EwelOna zdecydowała się na mocną zmianę wizerunku.

Ewelona Ewelona Instagram/ewel0na

Medycyna estetyczna

Swoją metamorfozę zaczęła od eksperymentowania z medycyną estetyczną. Zaczęła od ust, które powiększyła tak, że jedynie one rzucały się w oczy. EwelOna najwyraźniej lubi się w takim wydaniu, ponieważ powiększa usta regularnie, dodając kolejne gramy wypełnienia.

Ewelona Ewelona screen/MTV/Instagram/ewel0na

Efekt "przed" i "po"

W ciągu kilku sezonów zmieniła się nie do poznania. Zmieniała nie tylko rysy twarzy, ale również kolor włosów.

Ewelina z 'Warsaw Shore' Ewelina z 'Warsaw Shore' Fot. Ewel0na - Instagram

Ewelona schudła

Przez wiele sezonów "Warsaw Shore" hejterzy wypominali EwelOnie jej krągłości. Ta zdecydowała się dać temu kres i dzięki ciężkiej pracy schudła 16 kilogramów.

Ewelina - Ewelona - Kubiak przed FAME MMA 5 Ewelina - Ewelona - Kubiak przed FAME MMA 5 Fot. Ewelona - Instagram

FAME MMA

Na jesieni 2019 roku pierwszy raz zobaczyliśmy Ewelinę Kubiak w oktagonie w czasie walki FAME MMA. To skłoniło ją do jeszcze bardziej intensywnych ćwiczeń. Z dnia na dzień jej sylwetka jest coraz lepsza, jednak ona sama pozostaje wierna swojemu wizerunkowi. Nadal nie stroni od medycyny estetycznej i kontrowersyjnych zachowań. Podoba wam się jej metamorfoza?