Książkiewicz dodała zdjęcie w stroju kąpielowym. Wygląda bosko! Skomentowała Lewandowska, a aktorka zażartowała

Weronika Książkiewicz zawsze miała świetną figurę, jednak od kilku miesięcy nabrała ona bardziej atletycznych kształtów. Wszystko przez to, że aktorka intensywnie ćwiczy. Nic więc dziwnego, że chętnie dodaje w mediach zdjęcia, na których chwali się figurą. Zobaczcie, jak wygląda i jaką przeszła metamorfozę.
Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Instagram.com/ weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz w super formie

Weronika Książkiewicz od 3 lat prowadzi aktywny tryb życia. Sporo ćwiczy, a do tego bardzo dba o to, co je. Oczywiście efekty już widać, a sylwetki można jej tylko pozazdrościć. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym. Na jednym z nich pozuje z synem, 9-letnim Borysem.

Weronika Książkiewicz
Instagram.com/ weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Instagram.com/ weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz trzyma dietę

Aktorka przygotowuje się do roli w filmie 'Furioza', gdzie wciela się w rolę 'Dzikiej'. Z tego powodu jest na diecie. Jednak jak poinformowała na swoim profilu, musi się jej trzymać jeszcze przez miesiąc (tyle zostało do zakończenia zdjęć). Nie ukrywa, że marzy o zjedzeniu tego, z czego musiała zrezygnować.

Tak się teraz rozmarzyłam. Mam ochotę na lody, makaron, pizzę. Jeszcze miesiąc zdjęć do @furiozafilm i zjem wszystkie możliwe węglowodany świata w nieprzyzwoitej w każdej ilości - napisała.
Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Instagram.com/ weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz w nowej roli

Dodajmy też, że do tej roli ścięła swoje blond włosy i przefarbowała się na czarny kolor. Bez wątpienia było to spore poświęcenie, żeby jak najwiarygodniej wypaść na ekranie.


Instagram


Instagram

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Instagram.com/ weronikaksiazkiewicz

Anna Lewandowska komentuje

Jej sylwetką zachwycają się użytkownicy Instagrama, a wśród komentujących znalazła się Anna Lewandowska. Zapewniła aktorkę o swoim wsparciu:

Hahahahah love u. Trzymam kciuki kochana - skomentowała.
Zabierzesz mnie na pizzę? - zażartowała aktorka.

Lewa jeszcze nie odpisała, ale jak wiadomo, prawdopodobnie to się nie zdarzy, gdyż trenerka raczej nie je takich rzeczy...

Weronika Książkiewicz i Anna Lewandowska na Camp by Ann Weronika Książkiewicz i Anna Lewandowska na Camp by Ann Fot. Weronika Książkiewicz Instagram

Weronika Książkiewicz i Anna Lewandowska

To, że Anna Lewandowska skomentowała zdjęcie Weroniki Książkiewicz nie jest niczym zaskakującym. Aktorka często wyjeżdża na obozy żony Roberta Lewandowskiego. Po raz ostatni była na nim w lutym, skąd wróciła 2 kg cięższa. Okazało się, że tyle ważyły mięśnie, jakie tam wypracowała. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Weronika Książkiewicz na okładce magazynu 'Be Active' Weronika Książkiewicz na okładce magazynu 'Be Active' Instagram / Weronika Książkiewicz / Magazyn 'Be Active'

Weronika Książkiewicz - początek zmiany

Aktorka zawsze była szczupła i nigdy nie musiała się odchudzać. Jednak od zeszłego roku jest fanką wszelkich ćwiczeń. Jak się okazuje, swoją przygodę zaczęła od... ćwiczeń z Ewą Chodakowską. Stało się to po tym, gdy zdradził ją ukochany. Sport stał się dla niej lekarstwem na złamane serce i pomógł jej zapomnieć o tym, co się wydarzyło.

Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to, co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą - napisała w poście na swoim Instagramie. 

Weronika Książkiewicz
Instagram.com/ weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz na wakacjach Weronika Książkiewicz na wakacjach fot.Instagram/weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz - początek zmiany

W wywiadzie dla magazynu 'Be Activ' nie ukrywała, że nie spodziewała się, że aż tak się uzależni od ruchu.

Początkowo było to niewinne, ale w pewnym momencie stało się tak oczywiste, jak kawa o poranku. Treningi stały się dla mnie ważne, a samopoczucie i mniejszy rozmiar garderoby to mój puchar. Okładka jest dla mnie ważna. Przypomina mi, że warto zrobić coś dla siebie. Tylko dla siebie. Dwa lata temu wstałam i ruszyłam jak Forrest Gump. Z tą różnicą, że ja nie zamierzam się zatrzymać - wyznała w 2018 roku.
Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz KAPIF.pl

Weronika Książkiewicz

Gratulujemy silnej woli i trzymamy kciuki za wytrwanie w tych ostatnich tygodniach na diecie:)

Więcej o: