Książkiewicz na okładce magazynu Chodakowskiej. Wyznała, że to ZDRADA była dla niej motywacją do ćwiczeń. "Chciałam zrobić grubą krechę"

Weronika Książkiewicz pochwaliła się na Instagramie okładką magazynu "Be Active". Przy okazji wyznała, że zaczęła intensywnie ćwiczyć po zdradzie przez ukochanego.

Weronika Książkiewicz pojawiła się na okładce grudniowego wydania magazynu "Be Active" należącego do Ewy Chodakowskiej. Aktorka zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym, który podkreślił jej obłędną figurę.

Weronika Książkiewicz na okładce magazynu "Be Active"

Przy tej okazji podzieliła się jednak z fanami smutną historią ze swojego życia. Wyznała, że w przeszłości była zdradzana. Jak sama przyznaje, to właśnie ta sytuacja była dla niej motorem do podjęcia treningów z Chodakowską.

Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to, co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą - napisała w poście. 
 
Początkowo było to niewinne, ale w pewnym momencie stało się tak oczywiste, jak kawa o poranku. Treningi stały się dla mnie ważne, a samopoczucie i mniejszy rozmiar garderoby to mój puchar. Okładka jest dla mnie ważna. Przypomina mi, że warto zrobić coś dla siebie. Tylko dla siebie. Dwa lata temu wstałam i ruszyłam jak Forrest Gump. Z tą różnicą, że ja nie zamierzam się zatrzymać - dodała. 

W komentarzach nie brakowało słów wsparcia dla aktorki. 

Zmiany w życiu zawsze są dobre, na początku nie jest to tak oczywiste, ale z czasem się staje. Brawo.
Przechodzę przez taki sam moment w życiu i Pani słowa pokazują, że jednak trzeba wstać i ruszyć do przodu,a ten krok w tył to był tylko po to by nabrać rozpędu.
Weronika, zaniemówiłam! Ile siły i nadziei w Twojej historii! Dziękuje Ci za te słowa! Tak ważne dla wielu. Niestety skrzywdzona kobieta często rezygnuje z siebie, obwinia siebie... Załamuje się... Jesteś pięknym przykładem walki - czytamy.
Gratuluję i podziwiam. 

I my dołączamy do tych jakże pozytywnych słów. Trzymamy kciuki za przyszłość!

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski

Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu aktorka widywana jest w towarzystwie Marka Bukowskiego. W sierpniu tego roku zostali przyłapani za spacerze wraz z dziećmi. Myślicie, że tym razem to ten jedyny?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>