Książkiewicz i Bukowski zakochali się na planie filmowym. Kogo jeszcze połączył romans? Niektórzy byli wtedy w związkach

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem. Ta wiadomość może zszokować niejedną osobę. On tworzył idealne małżeństwo z żoną Ewą, ona nie miała wielkiego szczęścia w miłości. Jednak stało się - zakochali się w sobie na planie serialu "Leśniczówka". Jak zaczęło się ich uczucie? Zobaczcie także, kto jeszcze stworzył związek z osobą z tej samej produkcji.
Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz EAST NEWS

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski to aktualnie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Poznali się na planie 'Leśniczówki', gdzie wcielają się w role Lidii Banach i Krzysztofa Majewskiego. Pomiędzy bohaterami dochodzi do romansu i jak widać emocje, które stworzyli na ekranie, przeniosły się także poza plan zdjęciowy.

Od początku dobrze im się razem pracowało. A nagle odkryli, że lubią spędzać ze sobą czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę dopiero początek - zdradza 'Fleszowi' znajoma Książkiewicz.

To pierwsze doniesienia o nowym związku Bukowskiego od rozwodu z Ewą Bukowską. Aktorzy przestali być małżeństwem w tym roku po 20 wspólnie spędzonych latach. Nigdy nie ukrywali, że w wielu kwestiach mają różne zdania i nie mogą dojść do porozumienia. Jak widać teraz Marek Bukowski postanowił ułożyć sobie życie na nowo z Weroniką Książkiewicz. Niedawno przyłapano ich podczas spaceru. Na zdjęciach widać, że aktor nie mógł oderwać oczu od pięknej ukochanej ZOBACZ>>>

Angelina Jolie i Brad Pitt na planie 'Pan i Pani Smith' Angelina Jolie i Brad Pitt na planie 'Pan i Pani Smith' Mat. prasowe

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt to klasyczny już przykład na to, że grając namiętne sceny, można się w sobie zakochać na zabój i zmienić całe dotychczasowe życie. Aktor, grając w filmie 'Pan i Pani Smith', był mężem Jennifer Aniston i jak utrzymywał, nigdy jej nie zdradził. Początkowo z Jolie zaprzeczali plotkom, że coś ich łączy, jednak Pitt zdecydował się na rozwód. Kochankowie byli ze sobą od 2004 roku, a ślub wzięli 10 lat później. Aktualnie próbują się rozwieść, jednak nie mogą się porozumieć w kwestii opieki nad dziećmi, w tym nad trójką biologicznych.

Zobacz też: Jennifer Aniston pierwszy raz w wywiadzie na temat zakończonego małżeństwa. 'Nikt nie wie, przez co przeszłam'. Jest też wątek dziecka

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na planie serialu 'Kasia i Tomek' Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na planie serialu 'Kasia i Tomek' Mat. prasowe

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zakochali się w sobie 16 lat temu na planie serialu 'Kasia i Tomek', gdzie grali partnerów.Wspólnie wychowują dwóch synów: 10-letnich bliźniaków, Jana i Franciszka. W wywiadzie dla 'Grazii' aktorka wyznała jednak, że nie wie, czy jest on dla niej mężczyzną na całe życie.

Nie mam pojęcia! Jesteśmy już na zawsze połączeni, bo mamy dzieci, mamy też wspólną przeszłość i teraźniejszość. I to jest to, co się liczy. Reszta mnie nie zajmuje - powiedziała w 2016 roku.

Jednak do tej pory tworzą jedną z bardziej tajemniczych par w show-biznesie i rzadko mówią o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że łączy ich wspólny kredyt we frankach. Ale nie muszą martwić się o pieniądze, gdyż Brodzik na początku roku zajęła 1. miejsce na liście najlepiej opłacanych gwiazd.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na planie 'M jak Miłość' Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na planie 'M jak Miłość' Mat. prasowe

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, czyli zakochani w sobie Marcin i Iza, poznali się na planie serialu 'M jak Miłość'. Długo ukrywali to, że są razem także w życiu prywatnym, aż w końcu ogłosili to swoim fanom na Instagramie -na swoich profilach umieścili identyczne zdjęcia dłoni. Nie ukrywają wzajemnej fascynacji i wszystko wskazuje na to, że planują wspólną przyszłość. Roznerski niedawno wyznał w wywiadzie, że dojrzał i chce się ustatkować. Pojawiły się także doniesienia, że zamieszkali razem. Miłośnicy serialu mocno im kibicują.

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, m jak miłość
Instagram.com/ adriana.kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Instagram / Mikołaj Roznerski

Zobacz też:  Mikołaj Roznerski od niedawna spotyka się z Adrianą Kalską. Dopiero teraz tak szczerze opowiedział o ich związku

Blake Lively i Ryan Reynolds na planie 'Green Lantern' Blake Lively i Ryan Reynolds na planie 'Green Lantern' Mat. prasowe

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds, którzy od 7 lat tworzą jedną z najpiękniejszych par w Hollywood, poznali się podczas kręcenia filmu 'Green Lantern'. Po roku wzięli ślub, a trzy lata później zostali po raz pierwszy rodzicami.

Zobacz też: Blake Lively i Ryan Reynolds na koncercie Taylor Swift. Oszaleli, gdy w piosence usłyszeli głos córki

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na planie 'Halo Halo!' Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na planie 'Halo Halo!' Mat. prasowe

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Tamarę Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego połączył plan 'Halo Hans!'. 12 lat temu jechali jedną taksówką na konferencję prasową związaną z serialem, a podczas rozmowy okazało się, że na wiele spraw patrzą tak samo. Na początku się zaprzyjaźnili, a ich miłość zaczęła rozwijać się podczas zdjęć.

Jaki mają przepis na szczęśliwe wspólne życie?

Uwielbiamy się śmiać i wygłupiać, mamy dystans do rzeczywistości. Nasi znajomi i przyjaciele mają z nami trochę śmiechu. Szaleństwo jest w naszym zawodzie nieodzowne i konieczne, żeby wytrzymać w tym wszystkim i być dobrym aktorem. Czasami sprawiamy wrażenie spokojnych i ułożonych. Zazwyczaj kiedy spotykamy kogoś nowego. Wtedy wyczuwamy się nawzajem. Zachowujemy dystans i staramy się uważać, żeby niezbyt ekspansywnie wdzierać się do masowej wyobraźni. Tamara jest przezabawną, bardzo ciepłą dziewczyną, która potrafi mnie rozbawić do łez. Potrafi całymi dniami mnie zabawnie ripostować. Ja też nie jestem mrukiem. Potrafię przez dwie godziny improwizować z jednym rekwizytem, też po angielsku. Szaleństwo czasem nam towarzyszy. Nie zawsze, bo to też jest wydatek energetyczny, ale towarzyszy - mówili o sobie w wywiadzie dla 'Vivy!'.

Co więcej, aktor, kiedy poznał Arciuch, był żonaty. Jego żona nie wytrzymała jawnego romansu męża i wniosła pozew o rozwód.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki AKPA

Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki

Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki grali parę w serialu 'Czas honoru'. Już wtedy między nimi zaiskrzyło, jednak ich drogi rozeszły się. Jakiś czas później postanowili dać sobie szansę, dziś są zaręczeni (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Jednak nie afiszują się ze swoim uczuciem i trzymają swój związek z dala od mediów.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska Instagram.com/adam_zdrojkowski/

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to najmłodsza para, którą tu wspominamy. On ma 18 lat, ona jest o rok starsza. W serialu "Rodzinka.pl" grali parę i nie od razu ujawnili fanom i mediom, że zostali nią także w życiu prywatnym.

Póki co wiedziało o tym tylko nasze najbliższe grono znajomych. Zależało nam, by jak najdłużej utrzymać to w tajemnicy. Nie chcę jednak za dużo mówić o tym związku. Powiem tylko, że Wiktoria to naprawdę niesamowita dziewczyna - mówił w rozmowie z "Faktem".
Tom Cruise, Nicole Kidman. Tom Cruise, Nicole Kidman. mat. dystrybutora

Nicole Kidman i Tom Cruise

Nicole Kidman i Tom Cruise przez lata tworzyli jedną z najbardziej popularnych par w Hollywood. W 1990 roku na planie filmu "Szybszy od błyskawicy" stwierdzili, że są dla siebie stworzeni. I w ogóle nie przeszkadzała im różnica wzrostu - ona ma 1,8 m, on - 1,7 m. W 2001 roku Tom przesłał żonie kurierem papiery rozwodowe.

Jennifer Aniston i Justin Theroux na planie filmu 'Raj na ziemi' Jennifer Aniston i Justin Theroux na planie filmu 'Raj na ziemi' Mat. prasowe

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux poznali się w 2007 roku, jednak nie kontynuowali swojej znajomości. W jednym z wywiadów Jen wyznała:

W pierwszym momencie można o nim pomyśleć, że mógłby być seryjnym mordercą, ale potem okazuje się, że w rzeczywistości to najbardziej uroczy człowiek na świecie.

Cztery lata później zagrali kilka wspólnych scen w filmie "Raj na ziemi" i to one wystarczyły, żeby uznali, że chcą być razem. Aktor rzucił dla ukochanej partnerkę, z którą spotykał się 14 lat. Pobrali się w 2015 roku, jednak w lutym ogłosili, że się rozwodzą.