Jennifer Aniston rozstała się z mężem! Wydali oficjalne oświadczenie

Od pewnego czasu krążyły informacje o tym, że Jennifer Aniston rozwodzi się z mężem. Aktorzy wydali teraz oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzają i tłumaczą swoją decyzję.

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się. To już pewne. Aktorzy wydali oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczą, dlaczego się na to decydują i w jakich stosunkach się rozstają. Woleli sami poinformować media, żeby uniknąć spekulacji.

Zdecydowaliśmy się ogłosić naszą separację. Decyzja została podjęta wspólnie i z miłością pod koniec zeszłego roku - napisali.

Nie zdradzili jednak powodu rozstania. Zapewniają za to, że dalej są najlepszymi przyjaciółmi, którzy darzą siebie szacunkiem i nie zamierzają tego zmieniać.

Jesteśmy dwójką najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali się rozdzielić swoje drogi jako para, ale nie zamierzamy rezygnować z naszej serdecznej przyjaźni - czytamy dalej. 

Szczerze napisali także o tym, dlaczego zdecydowali się opublikować oficjalne oświadczenie. Sami chcieli przekazać prawdę, żeby oszczędzić sobie zasypywania ich spekulacjami na temat rozstania.

Normalnie zrobilibyśmy to w prywatności, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie odpuści sobie możliwości spekulacji i wymyślania, chcieliśmy przekazać prawdę bezpośrednio - wytłumaczyli.

Wiadomość o ich separacji wzbudza wiele emocji. Na Twitterze jest szeroko komentowana, a opiniotwórcze media - m.in. agencja Reuters - podały ją jako "pilną".

Oświadczenie Jennifer Aniston i Justina TherouxaOświadczenie Jennifer Aniston i Justina Therouxa Źródło: Reuters

Myślicie, że przy takim obrocie spraw Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócą do siebie? Przypomnijmy, że aktor w zeszłym roku rozstał się z Angeliną Jolie.

Jennifer Aniston i Justin Theroux 

Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub w 2015 roku. Spotykali się od 2011 roku, kiedy to poznali się na planie komedii "Raj na ziemi". Rok później byli zaręczeni.

AW

Jennifer Aniston w ultraseksownej skórzanej mini. Tylko ona mogła sobie pozwolić na TAKI krój. Efekt? "Nie postarzała się ani o dzień!"

Więcej o:
Komentarze (40)
Jennifer Aniston rozstała się z mężem. Wydali oficjalne oświadczenie: "nie zamierzamy rezygnować z naszej serdecznej przyjaźni"
Zaloguj się
 • Gość: hycek

  Oceniono 43 razy 37

  A po co jej Brad? I po co Bradowi Aniston? Współczesny świat wierzy w wieczną miłość, choć nie wierzy w nią gdy jest na nią pora.

  50 letniej kobiecie z kasą facet nie jest już do niczego potrzebny. Biorą się za politykę, albo schroniska budują pieskom.

 • Gość: gość

  Oceniono 36 razy 28

  bardzo się kochają...z wielką przyjażnią i miłością się rozstają....Ameryka...i celebrytki...

 • Gość: zozym

  Oceniono 26 razy 24

  Wybrała mnie. Rozumiem ją.

 • pan_glosny

  Oceniono 12 razy 12

  Rachel pogoniła Paolo? ;-)

 • Gość: Marketingowiec

  Oceniono 11 razy 9

  Czyli że co? Bo nie rozumiem.
  Wychodzi jakiś nowy film z jej udziałem czy jego?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 7 razy 7

  Szkoda. Wyglądali na kochającą się parę.

 • Gość: Ola

  Oceniono 14 razy 6

  Taki to gwiazdorski świat. Tam każdy jest egocentrykiem, zajętym sobą, zapatrzonym w siebie, zakochanym tylko w sobie. W porównaniu do Hally Berry z Aniston nie jest jeszcze tak źle, tylko dwa rozwody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX