Wkróce nowy sezon "Pod powierzchnią". Na konferencji nie zabrakło gwiazd. Boczarska klasa jak zawsze, ale nie możemy oderwać wzroku od Topy

We wtorek odbyła się konferencja sezonu "Pod powierzchnią". Na czerwonym dywanie pojawili się Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa oraz Maria Kowalska, którzy grają główne role. Zobaczcie, jak się prezentowali.
Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska KAPIF.pl

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska w serialu wciela się w główną postać damską, czyli Martę Gajewską. Na konferencji nie eksperymentowała z wyglądem i wyglądała bardzo na luzie, ale jednocześnie elegancko. Miała na sobie białą koszulę oraz dżinsy, do tego założyła czerwone sandały na obcasie. Włosy związała w kok na czubku głowy.

Magdalena Boczarska, Pod powierzchnią
KAPIF.pl

Zobacz też: Magdalena Boczarska wzięła ślub? Fani dopatrzyli się obrączki na jej palcu. "Hajtnęłaś się, czad!". Jest też komentarz aktorki

Bartłomiej Topa Bartłomiej Topa KAPIF.pl

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa, który wciela się w serialową postać męża Boczarskiej, Bartka Gajewskiego, ubrał się w podobnym stylu. On także miał na sobie jasną koszulę oraz ciemniejsze dżinsy. Teraz na pewno grupa jego fanek się powiększy:)

Bartłomiej Topa
KAPIF.pl

Zobacz też: Bartłomiej Topa zabrał na salony nową partnerkę. Nie mogli się powstrzymać przed okazywaniem sobie czułości

Maria Kowalska Maria Kowalska KAPIF.pl

Maria Kowalska

Maria Kowalska, czyli serialowa Ola Kostrzewa, postawiła na zieleń. W długiej sukience wyglądała delikatnie i kobieco.

Maria Kowalska, Pod powierzchnią
KAPIF.pl

Stanisław Linowski Stanisław Linowski KAPIF.pl

Stanisław Linowski

Stanisław Linowski, czyli serialowy Janek Cichy, postawił na luz. Założył czarne spodnie oraz biały t-shirt, na który zarzucił dżinsową koszulę.

Michalina Łabacz Michalina Łabacz KAPIF.pl

Michalina Łabacz

Michalina Łabacz, wcielająca się w postać opiekunki zaginionego syna Gajewskich, pojawiła się na konferencji w dłuższej niebieskiej sukience z guzikami. Całość uzupełniły białe szpilki.

Michalina Łabacz, Pod powierzchnią
KAPIF.pl

Mateusz Banasiuk Mateusz Banasiuk KAPIF.pl

Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk, który gra byłego policjanta zamieszanego w zaginięcie synka głównych bohaterów, również postawił na klasykę. Pojawił się w jasnej koszuli oraz beżowych spodniach. Zadbał też o modny gadżet i do zdjęć założył czarne okulary. 

Mateusz Banasiuk
KAPIF.pl

Pod powierzchnią Pod powierzchnią KAPIF.pl

"Pod powierzchnią"

"Pod powierzchnią" to serial, który zadebiutował w wiosennej ramówce TVN. Doczekał się kontynuacji. Na Playerze pojawiły się już pierwsze odcinki 2. sezonu (pierwszy został wyemitowany 17 czerwca). Produkcja trafi na antenę jesienią.

Pod powierzchnią Pod powierzchnią EAST NEWS

"Pod powierzchnią". Co czeka widzów w 2. sezonie?

Drugi sezon również będzie się skupiał wokół zaginięcia syna Gajewskich. Wyjaśni się, dlaczego opiekunka porwała Maksa. Do obsady serialu dołączą także nowe osoby, które wcielą się w bohaterów sprzed tych dramatycznych wydarzeń. W nowych odcinkach zobaczymy m.in. Dorotę Kolak, Katarzynę Kwiatkowską oraz Jacka Poniedziałka.

Pod powierzchnią
EAST NEWS

Więcej o: