Magdalena Boczarska wzięła ślub? Fani dopatrzyli się obrączki na jej palcu. "Hajtnęłaś się, czad!". Jest też komentarz aktorki

Magdalena Boczarska od lat jest narzeczoną Mateusza Banasiuka. Jednak ostatnio fani byli przekonani, że aktorka wyszła właśnie za mąż. Wszystko przez obrączkę na jej palcu. Jaka jest prawda?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk strzegą swojej prywatności. Kilka lat temu zaręczyli się w sekrecie. Kiedy wszyscy myśleli, że para będzie żyć w wiecznym narzeczeństwie, fani dopatrzyli się na palcu aktorki obrączki. Czy to znaczy, że aktorski duet jest już po ślubie?

Zobacz wideo

Magdalena Boczarska wzięła ślub?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaręczyli się cztery lata temu. Para wychowuje też wspólnie 1,5 -rocznego synka. W mediach od dawna plotkowano o kryzysie w ich związku, zastanawiano się też, czy kiedykolwiek zdecydują się na ślub. Czyżby aktorzy właśnie się pobrali?

Aktorka ostatnio wrzuciła na Instagrama fotografie z sesji zdjęciowej dla popularnej marki produkującej zegarki. Na jednym ze zdjęć można było dostrzec złotą obrączkę. Fanki od razu zaczęły gratulować Boczarskiej i dopytywać o szczegóły ślubu. Gwiazda serialu  "Pod powierzchnią" postanowiła odnieść się do komentarzy internautów.

Ładnie człowieka wystylizują do zdjęć i od razu zamieszanie. Obrączka do stylizacji - napisała aktorka.
Zaślubiona to jestem akurat z Omegą (biżuteria), w sumie to też jakiś powód do gratulacji - odpowiedziała na inny z komentarzy. 
 

Część fanów jest pewnie rozczarowana taką odpowiedzią. Mimo wszystko wciąż trzymamy kciuki za parę i czekamy, aż wreszcie powiedzą sobie sakramentalne "tak".

AD

Więcej o: