Meg Ryan jeszcze niedawno wyglądała tak. Teraz pierwszy raz od dawna przyszła na czerwony dywan i znów widać zmianę

Trudno nie kochać Meg Ryan. Aktorka niezmiennie wzrusza i rozbawia cały świat rolami w takich filmach, jak: "Masz wiadomość", "Miasto aniołów" i "Francuski pocałunek". Ponadto ludzie uwielbiali ją za anielską urodę. Z czasem jednak gwiazda uległa modzie na botoks i przestała przypominać siebie. Wszystko wskazuje na to, że Meg zrozumiała w końcu, że z naturalnością bardziej jej do twarzy. Na poniedziałkowej imprezie zachwyciła nowym wizerunkiem. Zobaczcie, jak teraz wygląda!
Metamorfoza Meg Ryan Metamorfoza Meg Ryan fot.Eastnews

Meg Ryan przeszła metamorfozę

Meg Ryan pojawiła się w poniedziałek na imprezie zorganizowanej na cześć Billy'ego Crystala, z którym aktorka wystąpiła w filmie pt. "Kiedy Harry poznał Sally". 

Fotoreporterzy nie odstępowali gwiazdy na krok, i nic w tym dziwnego. Meg wyglądała młodo, świeżo, po prostu zachwycająco. Wszystko wskazuje na to, że nie korzysta już tak intensywnie z dobrodziejstw medycy estetycznej.

Metamorfoza Meg Ryan Metamorfoza Meg Ryan fot.Eastnews

Trafny wybór stylizacji

Na poniedziałkowej imprezie Meg zjawiła się w długiej, zabudowanej kreacji. Żeby nie było tak nudno, zdecydowało się na suknię uszytą z przeźroczystego materiału, na której wyszyto coś w rodzaju gałęzi.

Nie wiemy, czy gratulować tego wyboru Meg czy jej styliście, ale musimy przyznać, że ta stylizacja znakomicie podkreśliła urodę aktorki.

Metamorfoza Meg Ryan Metamorfoza Meg Ryan fot.Eastnews

Nowa fryzura Meg Ryan

Zwróciliście uwagę na fryzurę Ryan? Po niesfornych, platynowych włosach nie ma już ani śladu. Gwiazda postawiła na bardziej naturalny odcień blondu, który podkreślił ciepły typ urody Meg.

Metamorfoza Meg Ryan Metamorfoza Meg Ryan fot.Eastnews

Meg Rayn wygląda pięknie!

Patrząc na najnowsze zdjęcia Meg aż trudno się nie uśmiechnąć. Widać, że aktorka nie tylko lepiej wygląda, ale też tryska radością. Coś nam się wydaje, że to może być efekt oświadczyn! Aktorka i jej partner, John Mellencamp, zaręczyli się kilka dni temu po siedmiu latach związku.

Meg podzieliła się z fanami informacją za pośrednictwem Instagrama:

Wyświetl ten post na Instagramie.

ENGAGED!

Post udostępniony przez Meg Ryan (@megryan) Lis 8, 2018 o 9:08 PST

Gratulujemy!

Meg Ryan Meg Ryan Vivien Killilea / Z_`sZ\Zyi3 F0~R X=

Meg Ryan przesadzała kiedyś z botoksem

Zdjęcia Meg Ryan jeszcze sprzed kilku miesięcy powinny być przestrogą dla innych kobiet, które korzystają z zabiegów upiększających. Wszystko jest dla ludzi, ale jak się okazuje, łatwo można przesadzić...

Meg Ryan Meg Ryan Vivien Killilea / Getty Images for Bentonville Fil

Meg Ryan przesadzała kiedyś z botoksem

Niektórzy spekulowali nawet, że to przez "nową twarz" aktorka przestała się spełniać zawodowo. No cóż, prawdą jest, że od ponad trzech lat nie zobaczyliśmy gwiazdy w żadnej produkcji.

Ryan w przemówieniu poruszyła temat starzenia się i operacji plastycznych, odmawiając jednocześnie skomentowania spekulacji na temat swego wyglądu. Jeszcze niedawno mówiła: Ryan w przemówieniu poruszyła temat starzenia się i operacji plastycznych, odmawiając jednocześnie skomentowania spekulacji na temat swego wyglądu. Jeszcze niedawno mówiła: "Kocham mój wiek. Kocham moje życie. Kocham tę osobę, którą się stałam i tę, w którą ewoluowałam" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Potter". East News

Meg Ryan przesadzała kiedyś z botoksem

Mamy nadzieję, że powrót do naturalnego wyglądu sprawi, że niebawem znów zobaczymy Meg na wielkim ekranie.

Trzymamy kciuki!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.