Rudi Schuberth pochwalił się 4 domami na Kaszubach. To właśnie tu podgląda nocą bobry

Jeszcze kilkanaście lat temu Rudi Schuberth był jedną z największych polskich gwiazd. Muzyk postanowił jednak zwolnić i spełnić jedno ze swoich marzeń, czyli być bliżej natury. Udało mu się! Od 15 lat Schuberth mieszka z rodziną w samym sercu Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi". Posiadłość robi wrażenie.
Patrząc na aktualne zdjęcia Rudiego trochę szkoda, że jego wysiłek poszedł na marne. Trzymamy kciuki za niego i liczymy, że jeszcze nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa. Patrząc na aktualne zdjęcia Rudiego trochę szkoda, że jego wysiłek poszedł na marne. Trzymamy kciuki za niego i liczymy, że jeszcze nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa. FORUM/forumgwiazd.com.pl

Rudi Schuberth

Muzyk zamieszkał w Folwarku Otnoga. Na posiadłość składają się cztery stylowo urządzone domy - część zajmuje rodzina, część została przeznaczona dla gości. Zgadza się, Rudi Schuberth prowadzi gospodarstwo agroturystyczne.

Rodzina Schubertha prowadzi też wytwórnię wędlin oraz zajmuje się robieniem przetworów.

Dom Rudiego Schubertha Dom Rudiego Schubertha MIROSLAW PIESLAK / MIROSLAW PIESLAK / Newspix.pl

Posiadłość na Kaszubach

Gospodarstwo Rudiego Schubertha zajmuje obszar około 18 hektarów. To całkiem sporo. Oprócz czterech domów na terenie posiadłości znajdują się też hodowla danieli, a także prywatne łowiska dla wędkarzy.

Folwark został wybudowany w pobliżu jeziora Otnoga. Artysta zdradził "Faktowi", że za dnia chętnie się w nim kąpie, a nocą podgląda życie bobrów.

Dom Rudiego Schubertha Dom Rudiego Schubertha MIROSLAW PIESLAK / MIROSLAW PIESLAK / Newspix.pl

Stylowe wnętrza

Domy zostały urządzone w charakterystycznym dla tego regionu stylu. 

Staraliśmy się wpisać w tutejszą kulturę. Przy budowie domów wzorce braliśmy z pobliskiego muzeum - mówi Schuberth w rozmowie z 'Faktem'.
Dom Rudiego Schubertha Dom Rudiego Schubertha MIROSLAW PIESLAK / MIROSLAW PIESLAK / Newspix.pl

Goście

Salon Myśliwski to jedno z najciekawszych pomieszczeń w Folwarku 'Otnoga'. Na ścianach nie brakuje 'trofeów' z polowań. Znajduje się w nim również charakterystyczny komin i piec. 

Dom Rudiego Schubertha Dom Rudiego Schubertha MIROSLAW PIESLAK / MIROSLAW PIESLAK / Newspix.pl

Bobry i daniele

Choć w gospodarstwie zawsze znajdzie się coś do roboty, dla Rudiego jest to przede wszystkim miejsce odpoczynku.

Skąd u gwiazdy taka tendencja do tycia? jak się okazuje Schuberth kocha jeść i biesiadować z przyjaciółmi. Do tego kocha gotować. Nic więc dziwnego, że tyje. Skąd u gwiazdy taka tendencja do tycia? jak się okazuje Schuberth kocha jeść i biesiadować z przyjaciółmi. Do tego kocha gotować. Nic więc dziwnego, że tyje. Kapif

Wypoczynek

Chcielibyście spędzić urlop w gospodarstwie Rudiego Schubertha?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.