Synowa Zenona Martyniuka miała oszałamiającą suknię ślubną! Ewelina wyglądała w niej spektakularnie

W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać jak najpiękniej. Gwiazdy nie są wyjątkiem - każda z nich z wielką starannością i rozwagą wybiera suknię na ten wielki dzień. Wiele stawia na drogie kreacje od projektantów, inne wybierają skromniejsze modele. Zobaczcie najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd.
Ślub syna Zenona Martyniuka Ślub syna Zenona Martyniuka Newspix

Ewelina Martyniuk

Ewelina już Martyniuk wyglądała niczym księżniczka na swoim ślubie.

04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka  fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press
Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Suknia Eweliny Golczyńskiej powstała ponoć w pracowni krawieckiej Elwiry Horosz w Białymstoku. Panna młoda cała się błyszczała, albowiem kreacja była wyszyta tysiącem świecących cyrkonii, które układały się w misterne wzory.

04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka  fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press
Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Suknia była w kolorze ecru, który pięknie podkreślał blond włosy panny młodej i jej ciepłą karnację. Do tego 19-latka zdecydowała się na głęboki dekolt w kształcie V, który podkreślał jej bujny biust. Postanowiła też, ze do ołtarza założy długi welon, który się za nią ciągnął dobrych kilka metrów. Cała stylizacja była iście spektakularna.

04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka  fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press
Anatol Chomicz/Polska Press/East NewsJulia Kukiz Julia Kukiz Instagram/polakukiz

Julia Kukiz

Paweł Kukiz ma trzy córki. Najstarszą z nich - 27-letnią Julię - wydał właśnie za mąż. Ślub, jak podaje Fakt.pl, odbył się w minioną sobotę w Namysłowie.

Panna młoda wyglądała przepięknie. Miała na sobie koronkową suknię z długim welonem.

Julia Kukiz
Instagram/polakukiz

Julia Kukiz
Instagram/polakukiz

Ślub córki Anny Korcz - Anna Korcz i jej siostra Katarzyna Ślub córki Anny Korcz - Anna Korcz i jej siostra Katarzyna fot. AKPA

Anna Korcz

Ania Korcz, córka Anny Korcz, w ubiegłą sobotę, czyli 14 lipca, wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego. Para była ze sobą związana już od kilku lat. Tak jak wcześniej informowała dumna mama, ślub odbył się w domu weselnym Zacisze pod Warszawą.

Anna Korcz z mężem
Instagram / Ania Korcz

Ania Korcz zdecydowała się na niestandardową kreację od Doroty Goldpoint. Miała suknię ślubną w kolorze kawy z mlekiem. Do tego długi welon. Co myślicie o takim kolorze sukni? Według nas to bardzo ciekawe rozwiązanie!

Anna Karczmarczyk wzięła ślub Anna Karczmarczyk wzięła ślub fot.Instagram/pascallitwin

Anna Karczmarczyk

Również w tajemnicy pobrali się na początku lipca tego roku, Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin. Wygadał się Stefano Terrazzino i koleżanki aktorki. To właśnie one pochwaliły się zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jaką suknię ślubną miała na sobie Karczmarczyk.

Projekt sukni jest bardzo prosty i bez udziwnień. Karczmarczyk poszła do ołtarza w sukni odsłaniającej tylko ramiona. Wyglądała pięknie!


fot.Instagram/anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk
Instagram.com/agata_patrycja_julia

Natalia Klimas z partnerem Natalia Klimas z partnerem WBF/MAREK KUDELSKI

Natalia Klimas

Natalia Klimas w czerwcu pochwaliła się na Instagramie, że została mężatką. Na uroczystości z Mikołajem Boberem wystąpiła w sukni projektu mamy, projektantki Joanny Klimas. Ten ślub również odbył się w tajemnicy. Aktorka zapewniała, że to była bardzo skromna uroczystość.

Natalia Klimas - ślub
Instagram/nataliaklimas

Natalia Klimas - ślub
Instagram/nataliaklimas

Natalia Klimas - ślub
Instagram/nataliaklimas

Dominika Gwit wzięła ślub Dominika Gwit wzięła ślub Instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwit

Dominika Gwit wyszła za mąż też w tajemnicy. Ślub odbył się 7 lipca z dala od mediów. Zdjęciami z wesela pochwalił się Leszek Stanek, Filip Bobek, czy Michał Piróg. Dopiero po ceremonii sama zainteresowana zdradziła nieco więcej.

Aktorka do ślubu poszła w tradycyjnej sukni z koronkowym dekoltem. Zamiast welonu założyła wianek ze świeżych, kolorowych kwiatów.

Dominika Gwit wzięła ślub
Instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwit-Dunaszewska
Instagram/dominikagwit

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w maju 2016 roku wzięli pełny przepychu, ale jednocześnie dyskretny ślub w Grecji. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w maju 2016 roku wzięli pełny przepychu, ale jednocześnie dyskretny ślub w Grecji. Management Mariny Łuczenko

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina i Wojciech Szczęśni pobrali się w 2016 roku. Piosenkarka znana jest ze swojego zamiłowania do mody, dlatego też nic dziwnego, że na tę specjalną uroczystość wybrała wyjątkowo piękną kreację. Za projekt odpowiedzialna jest Mira Zwillinger, a jej cena to 50 tysięcy złotych. Ale to tylko kropla w morzu wydatków - całe wesele Szczęsnych kosztowało aż ćwierć miliona złotych

Warto było?

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
Screen z Instagram.com/wojciechszczesny

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
Screen z Instagram.com/wojciechszczesny

Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Instagram/dodaqueen

Doda

W kwietniu 2018 roku informacja o ślubie Dody była zaskoczeniem dla wszystkich, nawet dla jej gości, którzy o ceremonii dowiedzieli się dopiero w drodze na nią. Jednak chyba nikogo nie zdziwiło to, że piosenkarka wybrała wyjątkową kreację. Wokalistka zdradziła, że była suknia ślubna Berta Bridal, którą kupiła w salonie Madonna w Warszawie. Projekty tej marki są uważane za jednych z najlepszych projektów ślubnych na świecie. Ceny ich sukien w Polsce wahają się od 12 do 35 tysięcy złotych. 

Doda, Emil Stępień
Instagram/dodaqueen

Doda, Emil Stępień
Instagram/dodaqueen

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Instagram.com/magdalena.mielcarz

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej sukni ślubnej z okazji 11. rocznicy ślubu. Wcześniej nigdy nie pochwaliła się obserwatorom, jak wyglądała w tym dniu.

Fani byli zachwyceni jej stylizacją. Nic dziwnego - wyglądała przepięknie! 

Może to dziwnie zabrzmi, ale zawsze chciałam zobaczyć zdjęcia z Twojego ślubu. Wyglądałaś jak anioł.
O rany, piękniej chyba nie dało się wyglądać!
Przepiękna. Po prostu olśniewająca - pisali w komentarzach.

Magdalena Mielcarz w dniu ślubu wraz z mężem i najbliższą rodziną
Screen / Instagram / Magda Mielcarz

Slub Agnieszki Radwanskiej Slub Agnieszki Radwanskiej KAPIF.pl

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska brała ślub pod koniec lipca 2017 roku. Jej suknia projektu Agnieszki Maciejak to prawdziwe dzieło sztuki! Utkana była z jedwabnej siatki i 'piórkowanej' organzy, do tego zdobiona kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki oraz haftowana tysiącami szklanych paciorków. Tworzenie tej wyjątkowej kreacji zajęło w sumie 400 godzin!

,Agnieszka Radwanska, Dawid Celt   2017-07-22
Kapif

Agnieszka Radwaska 2017-07-22
Kapif

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska na ślubnym kobiercu stanęła w 2008 roku. Na ten dzień wybrała skromną, ale piękną kreację projektu Gosi Baczyńskiej. Kosztowała 16 tysięcy złotych.

Para nie żałowała też pieniędzy na samą uroczystość - z obliczeń 'SE' wynika, że wydali na ten dzień 100 tysięcy złotych!

Małgorzata Kożuchowska
KAPIF

Małgorzata Kożuchowska
KAPIF

Suknia ślubna Lary Gessler Suknia ślubna Lary Gessler Screen z Juliette.pl/Facebook.com/Magda Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler zamiast hucznego przyjęcia w mieście, zaplanowała dyskretne wesele w wiejskim stylu 70 kilometrów od Warszawy. Jej suknia ślubna była dopasowana do ceremonii i świetnie komponowała się z pomysłem na wystrój wesela. Zaprojektowano ją w polskim atelier Juliette. A cena? Bardzo przystępna - 4 900 złotych.

Lara Gessler, Magda Gessler, Paweł Pawłowski
Screen / Instagram / Magda Gessler

Ślub Lary Gessler
Screen z Facebook.com/Magda Gessler