Anna Karczmarczyk wzięła ślub w tajemnicy. Ona milczy, ale suknię pokazały jej koleżanki

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin wzięli ślub w tajemnicy. Aktorka do tej pory nie zdradziła żadnych szczegółów. O ceremonii dowiedzieliśmy się od jej męża. Teraz jej koleżanki pokazały suknię ślubną panny młodej.

Anna Karczmarczyk to kolejna gwiazda, która ostatnio wzięła ślub w tajemnicy. Tak, jak jej koleżanka z "Galerianek" - Dominika Gwit, poślubiła swojego ukochanego w minioną sobotę. 

Anna Karczmarczyk wzięła ślub 

Anna Karczmarczyk nie informowała mediów o ślubnych planach, więc nie znamy żadnych szczegółów. Wiadomo jedynie, że na weselu bawił się m.in. Stefano Terrazzino, który na Instagramie opublikował zdjęcie wielkiego, podświetlanego napisu "MIŁOŚĆ". Więcej zdjęć dekoracji pokazał sam Pascal Litwin, mąż aktorki. 

Anna Karczmarczyk - suknia ślubna

Zwyciężczyni 5. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie jak dotąd nie pokazała swojej sukni ślubnej, ale zrobiły to za nią koleżanki. Na profilu jednej z nich widzimy Annę Karczmarczyk w białej kreacji, która odsłania jej ramiona. 

ANNA KARCZMARCZYK W SUKNI ŚLUBNEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Kim jest mąż Anny Karczmarczyk? 

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Ukochany aktorki związany jest z produkcją show. Zaręczyny odbyły się w grudniu 2016 roku.

Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było pięknie - jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Świeżo upieczonym małżonkom serdecznie gratulujemy i życzymy samych pomyślności na nowej drodze życia! 

JT