Dominika Gwit wzięła sekretny ślub. Poszedł przeciek, Leszek Stanek się wygadał

Dominika Gwit powiedziała sakramentalne 'tak' - wszystko na to wskazuje. Zdradził się jeden z weselnych gości, Leszek Stanek i wrzucił bardzo sugestywne nagrania na swoim Instagramie.

Dominika Gwit od dłuższego czasu była w związku z Wojciechem Dunaszewskim. Nie tak dawno informowali, że muszą przełożyć swój ślub. Dziś się okazało, że zostali właśnie mężem i żoną. Co prawda, aktorka nie chciała podawać za konkretnych informacji mediom, ale Leszek Stanek pokazał bardzo dużo na swoim Instastory.

Dominika Gwit wyszła za mąż

Dominika Gwit została żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Dokładnie to można wnioskować z Instastory ich bliskiego przyjaciela, Leszka Stanka. Najpierw pokazał nagranie, na którym zaznaczał, że właśnie się spóźnia na ślub przyjaciół. ''Dominika i Wojtek, nie zaczynajcie beze mnie'' prosił na filmie z samochodu.

Gdyby ktoś miał wątpliwości na czyj ślub pan Stanek jedzie, pokazał też zdjęcie weselnej przypinki z wypisaną datą 7.07.2018 oraz imionami 'Dominika i Wojtek'.

Dominika Gwit wzięła ślubDominika Gwit wzięła ślub fot. leszekstanek / instagram

W trakcie nagrań Leszek Stanek zaznaczał, że nie nie może pokazać pary młodej, ale na jednym ze zdjęć oznaczył profil Dominiki Gwit.

Dowiedzieliśmy się też od niego, że na weselu jednym z gości był Michał Piróg. Nie zbrakło również np. Kamili Polak.

My ze swojej strony życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego!

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

JAB

Więcej o: