Jeszcze dwa lata temu nie miała TAKICH mięśni. Ewelina Lisowska goni Chodakowską! Spójrzcie na ten brzuch

Ewelina Lisowska zawsze była szczupła, ale dopiero od niedawna może pochwalić się tak wysportowaną sylwetką. Jej metamorfoza to sprawka m.in. regularnych treningów bokserskich. Co za zmiana!
Ewelina Lisowska w 'X Factor' Ewelina Lisowska w 'X Factor' KAPiF.pl

Ewelina Lisowska zawsze była szczupła

Ewelina Lisowska pełną parą zadebiutowała w 2012 roku w "X Factorze". Jak na wokalistkę post hardcore'owego zespołu Nurth, w którym występowała pod pseudonimem Evelynn, prezentowała się bardzo niepozornie. Piosenkarka zawsze była szczupła a najlepszym tego dowodem są jej zdjęcia z programu, w którym doszła aż do półfinału.

Ewelina Lisowska w 2013 roku Ewelina Lisowska w 2013 roku Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska była za chuda?

Ewelina Lisowska nie wstydziła się pozować przed obiektywem w ubraniach odsłaniających jej brzuch. Co więcej, robiła to bardzo chętnie. Niektórzy, być może z zazdrości, zarzucali jej jednak, że jest za chuda.

Chudsza nie mogłabyś być - czytamy na Instagramie w jednym z komentarzy pod zdjęciem artystki z 2013 roku.

Ewelina Lisowska w 2014 roku Ewelina Lisowska w 2014 roku Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska i jej płaski brzuch

Z czasem gwiazda przyzwyczaiła wszystkich do swojego płaskiego brzucha. Na tym etapie kariery jej nienaganna figura nie była raczej efektem zmagań na siłowni. Dobre geny i cała masa obowiązków na fali rosnącej popularności robiły swoje.

Ewelina Lisowska, Tomasz Barański Ewelina Lisowska, Tomasz Barański WBF

Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Ewelina Lisowska przygodę z "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zaczęła jesienią 2015 roku. Jej partnerem był Tomasz Barański, obok Rafała Maseraka jeden z najbardziej wymagających tancerzy w programie.

Intensywne treningi taneczne rozwinęły kondycję wokalistki. Wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy pokochała sport wyjątkowo mocno.

'Taniec z gwiazdami'. Ewelina Lisowska 'Taniec z gwiazdami'. Ewelina Lisowska Kapif

Ewelina Lisowska o krok od zmiany

Mięśnie na brzuchu Eweliny Lisowskiej z odcinka na odcinek były widoczne coraz bardziej. Spójrzcie tylko, jak pracowały na parkiecie przy szybkich skrętach biodrami!

Wprawdzie piosenkarka odpadła w szóstym odcinku tanecznego show, ale szybko wróciła do rywalizacji po niespodziewanej kontuzji innej uczestniczki, Anny Cieślak. Co więcej, to właśnie autorka przeboju "W stronę słońca" ostatecznie wygrała czwartą edycję formatu. 

Ewelina Lisowska w rękawicach bokserskich Ewelina Lisowska w rękawicach bokserskich Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska o boksie

Ewelina Lisowska pod koniec 2016 roku zaczęła regularnie trenować boks. Do nowej pasji podeszła bardzo profesjonalnie, bo pod okiem eksperta. Pytana w wywiadach, dlaczego zdecydowała się na taką dyscyplinę sportu, odpowiadała, że to jej sposób na rozładowanie emocji.

Ewelina Lisowska kiedyś i dziś Ewelina Lisowska kiedyś i dziś Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę

Jeszcze dwa lata temu Ewelina Lisowska nie miała takich mięśni. Teraz sportowa sylwetka to jej nowy znak rozpoznawczy, którym często chwali się w mediach społecznościowych. Obserwatorzy na Instagramie nie szczędzą komplementów. Przyznajemy, że my również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. 

Ewelina Lisowska kiedyś i dziś Ewelina Lisowska kiedyś i dziś Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska kiedyś i dziś

Z boksu przeszło na kickboxing, tak że potrafię się obronić, niech łobuzy mnie nie zaczepiają - przyznała Ewelina Lisowska w jednym z wywiadów dla Party.pl.

Okazało się również, że artystka wiele zawdzięcza diecie. Serwis "Women's Health" opublikował przykładowe tygodniowe menu gwiazdy. Dominują w nim surowe owoce i warzywa, sporo nabiału oraz ciemne pieczywo.

Ewelina Lisowska, Ewa Chodakowska Ewelina Lisowska, Ewa Chodakowska Instagram/ewelinalisowskaofficial, chodakowskaewa

Ewelina Lisowska jak Ewa Chodakowska

Ewelina Lisowska powoli goni Ewę Chodakowską, królową fitnessu w Polsce. Wokalistka zaraża sportem i zdrowym stylem życia coraz większe grono osób, zupełnie jak jej starsza koleżanka z celebryckiej branży.

Nie zapomina też o tych fanach, którzy są z nią dzięki jej hitom. 26-latka właśnie wydała nowy singiel o tytule "T-shirt". My wiemy jedno - i bez niego wygląda świetnie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.