Megan Fox nadużywała botoksu. Mając 31 lat przestała przypominać dawną siebie. Jej twarz znów się zmieniła. Też TO widzicie?

Megan Fox nigdy nie przyznała się do operacji plastycznych, ale jej twarz zmieniała się niemal z roku na rok. Tak radykalnych metamorfoz nie da się wytłumaczyć makijażem, dietą czy ćwiczeniami. Po latach eksperymentów z medycyną estetyczną w niczym już nie przypominała tej dziewczyny, którą była, kiedy zaczynała karierę. Megan Fox ma prawie 32 lata i na koncie więcej zabiegów odmładzających niż niejedna dużo starsza aktorka. Jednak jej najnowsze zdjęcia napawają optymizmem. Czyżby aktorka postanowiła przystopować z botoskem?
A tak prezentowała się Megan Fox na początku swojej kariery czyli w 2004 roku. A tak prezentowała się Megan Fox na początku swojej kariery czyli w 2004 roku. Pr Photos

Początek kariery

Na tym zdjęciu widzimy, jak Megan Fox wyglądała w 2004 roku, czyli na początku swojej kariery.

Megan Fox dość wcześnie zaczęła stosować zabiegi odmładzające

Pomimo młodego wieku Megan Fox dość wcześnie zaczęła stosować odmładzające zabiegi medycyny estetycznej. Gdy w 2011 roku pojawiły się informacje o tym, że aktorka używa botoksu, ta dodała na swój profil zdjęcia, na których widać zmarszczki na jej czole. Podpisała je ironicznie:

Rzeczy, które możesz zrobić z twarzą, gdy stosujesz botoks.

Po lewej stronie widzimy, jak Megan Fox wyglądała w 2005 roku, po prawej zaś w 2014.

Dr Matthew Schulman, specjalista od medycyny estetycznej uważa, że Megan Fox zmieniła sobie kształt nosa oraz stosowała wypełniacze przy modelowaniu twarzy. Na zdjęciu: Megan Fox w 2011 r. i obecnie Dr Matthew Schulman, specjalista od medycyny estetycznej uważa, że Megan Fox zmieniła sobie kształt nosa oraz stosowała wypełniacze przy modelowaniu twarzy. Na zdjęciu: Megan Fox w 2011 r. i obecnie EAST NEWS

Widać różnicę?

Dr Matthew Schulman, specjalista od medycyny estetycznej stwierdził, że Megan Fox zmieniła sobie kształt nosa oraz stosowała wypełniacze przy modelowaniu twarzy. Po lewej stronie widzimy, jak Megan Fox wyglądała w 2011 roku, po prawej zaś w 2017.

Megan Fox  w 2014 i 2009 Megan Fox w 2014 i 2009 Fot. PrPhotos/ Agencja Wyborcza.pl

Nieruchoma twarz

Po lewej stronie widzimy, jak Megan Fox wyglądała w 2014 roku, po prawej zaś w 2009.

Twarz Megan Fox zmienia się niemal z roku na rok. Na zdjęciu: Megan Fox w 2015 r. i obecnie Twarz Megan Fox zmienia się niemal z roku na rok. Na zdjęciu: Megan Fox w 2015 r. i obecnie EAST NEWS

Z roku na rok inna

Twarz Megan Fox zmienia się niemal z roku na rok. Po lewej stronie widzimy, jak Megan Fox wyglądała w 2015 roku, po prawej zaś w 2017. Różnica widoczna od razu!

Megan Fox w 2014 i 2013 Megan Fox w 2014 i 2013 Fot. PrPhotos/ Agencja Wyborcza.pl

Różnicę widać od razu

Po lewej stronie widzimy, jak Megan Fox wyglądała w 2014 roku, po prawej zaś w 2013.

Rok temu Megan Fox urodziła swoje 3. dziecko. Od tego czasu raczej nie pokazywała się na ściankach. Wczoraj pojawiła się na Liverpool Fashion Fest i zaskoczyła wszystkich swoją 'nieruchomą' twarzą. Rok temu Megan Fox urodziła swoje 3. dziecko. Od tego czasu raczej nie pokazywała się na ściankach. Wczoraj pojawiła się na Liverpool Fashion Fest i zaskoczyła wszystkich swoją 'nieruchomą' twarzą. East News

Megan Fox we wrześniu 2017

Megan Fox jeszcze niedawno wyglądała tak. Zdjęcia zostały zrobione we wrześniu 2017 roku.

Megan Fox i Brian Austin Green Megan Fox i Brian Austin Green Insidefoto / PR Photos / Insidefoto / PR Photos

Przesadziła?

Też uważacie, że Megan Fox przesadzała z botoksem?

Megan Fox Megan Fox Instagram.com

Zero zmarszczek = zero mimiki twarzy

Przez liczne zabiegi odmładzające Megan Fox ma problem z naturalną mimika twarzy i uśmiechem.

Megan Fox Megan Fox East News

Megan Fox obecnie

Tak wygląda Megan Fox obecnie. Zdjęcia zostały zrobione kilka dni temu. Aktorka wygląda znacznie lepiej niż ostatnio. Może się uśmiechać, a jej twarz nie wygląda tak 'sztywno' i bez wyrazu, jak wcześniej. Myślicie, że Megan Fox postanowiła przystopować z botoksem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.