Kiedyś mówiła o niej cała Polska, później zniknęła z show-biznesu. Teraz wzięła ślub! Pamiętacie ją?

Patrycja Pająk miała chyba najsłynniejsze implanty piersi w Polsce. W mediach zawrzało, gdy jej były chłopak-policjant domagał się ich zwrotu po rozstaniu. Na chwilę zaistniała w show-biznesie, jednak po sezonie zniknęła. Teraz jest o niej znowu głośno. Nie jest już skandalistką, a wzorową matką i... żoną. Zobaczcie, co się u niej dzieje.
Patrycja Pająk z mężem Patrycja Pająk z mężem Facebook.com/ patrycja.pajak.patrice

Ślub z ukochanym

Patrycja Pająk niedawno wzięła ślub. Wyszła za mąż za ukochanego, Norberta, z którym ma 2-letniego syna. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się na Facebooku.

Patrycja Pająk z rodziną Patrycja Pająk z rodziną Facebook.com/ patrycja.pajak.patrice

Najpiękniejszy dzień

Celebrytka podziękowała swoim świadkom oraz dodała kilka słów o tym najważniejszym dla niej dniu. Było deszczowo, ale uznała to za dobry znak.

Dziękujemy Kochani Świadkowie, że byliście z Nami. Piękny dzień, deszcz na szczęście od Matki Ziemi, piękne życzenia, cudowne kwiaty, prezenty i wspaniała data, która zwiastować może tylko magię i szczęście. 31.03 / 13:00. (Magiczne 3/13/31) - napisała.

Patrycja Pająk z rodziną Patrycja Pająk z rodziną Facebook.com/ patrycja.pajak.patrice

Piękna para

Pod zdjęciami z uroczystości pojawiło się wiele komplementów pod adresem pary młodej. Internauci pisali, że są piękną rodziną.

Patrycja Pająk Patrycja Pająk Facebook.com/ patrycja.pajak.patrice

Państwo Zielińscy

Pochwaliła się także zdjęciami obrączek, które założyli sobie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pod spodem pojawiły się gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Maprawdę z całego serca dziękuje i życzę Wam wielu wspaniałych chwil, miłości i wyłącznie cudownych ludzi obok, aby życie było bajką (taka dobrą bajką z pięknym zakończeniem) - podziękowała na Facebooku. 

Syn Patrycji Pająk Syn Patrycji Pająk Facebook.com/ patrycja.pajak.patrice

Narodziny dziecka

Zakochani w 2016 roku przywitali na świecie swojego syna, Leona. Patrycja zwariowała na jego punkcie, choć ciąży nie wspomina zbyt dobrze. Wszystko opisywała na blogu.

To już 34 tydzień ciąży i muszę przyznać, że od kilku dni mam straszny kryzys. Jest mi okropnie ciężko, duszności i skurcze łydek są jeszcze bardziej intensywne niż były- a myślałam, że już bardziej intensywne być nie mogą, odczuwam nieustanne uczucie głodu, chroniczne zmęczenie, senność. Nie mogę zebrać myśli i przykładowo dziś posoliłam herbatę, myśląc, że to pomidor! (...) Śmiejcie się.ale najgorsze jest to, że to nie jedyna taka sytuacja, podobnych w ciągu dnia mam przynajmniej sto! I to nietrzymanie moczu." - mogliśmy przeczytać.
Patrycja Pająk. Patrycja Pająk. Eastnews

Najsławniejsze silikony w Polsce

O 20-letniej Patrycji Pająk zrobiło się głośno w 2012 roku. Najpierw była wielka miłość, później wojna. Jej były partner zażądał od niej wtedy zwrotu ponad 18 tys. zł, które przeznaczył na powiększenie jej biustu. Sprawa trafiła do sądu.

Patrycja Pająk Patrycja Pająk WBF

Spełnienie zachcianki

Pomiędzy były kochankami doszło do publicznej wojenki. Pająk opowiadała, że ona w ogóle nie była przekonana do implantów, a była to jedynie zachcianka jej byłego partnera.

Nie chciałam tej operacji. To Łukasz o nią zabiegał - mówiła wtedy Faktowi. - Opowiadał mi o swojej byłej dziewczynie, która miała duży biust. Pokazywał zdjęcia i namawiał mnie na operację. Ponieważ go kochałam, to się zgodziłam. 

Udali się do kliniki w Warszawie. To mężczyzna był bardziej zaangażowany w sprawę.

Wybierał kształt i rozmiar implantów. Dotykał, kazał przymierzać. W pewnym momencie lekarz zapytał wprost: To pan robi sobie ten biust czy pani? Doktor wiedział, że nie jestem przekonana - dodała.
Patrycja Pająk Patrycja Pająk Kapif

Nie dostał ani grosza

Mężczyzna, który okazał się policjantem drogówki, nie dostał pieniędzy za operację. Co więcej, musiał dalej spłacać kredyt zaciągnięty na nowy biust Pająk. Musiał oddać także byłej partnerce koszty, jakie ta poniosła podczas procesu. 

Więcej o:
Komentarze (8)
Patrycja Pająk wzięła ślub. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie
Zaloguj się
 • awarmaz

  Oceniono 24 razy 20

  Coś nieprawdopodobnego, pierwszy raz widzę pająka z biustem.

 • Marta Pakulnik

  Oceniono 17 razy 15

  Yhaha... 😂 😂 😂 frajer wziął kredyt na jej nowe cycki i teraz spłaca. 😂 ach jakie te KULSONY SA GŁUPIE

 • Gość: Ejżja

  Oceniono 4 razy 4

  To nie ona była ostatnio z szefem J W Construction? Już mi się one mylą

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 3 razy 3

  Niesamowite ...

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 2

  nie zasmiecamy pamięci pierdołami --nie pamiętamy i nic nas to nie obchodzi.

 • mimikra1975

  Oceniono 2 razy 2

  Jezu, kto to jest?! Nie znam! I ona nie chciała operacji biustu? A twarz? Nie miała operacji nosa? O mój Boże, ależ ci ludzie zakłamani! Tylko po co? No i ten jego strój ślubny... Wszystko z innej parafii: białe spodnie? Czarna koszula? Szara marynarka i brązowe buty? To chyba strój weekendowy, nie ślubny. Eh, ale mam nadzieję, że są szczęśliwi...

 • Gość: Gall Anonim

  0

  Całować ja w usta?!?!? Jezu przecież tam jej Arabowie sr@li za kasę!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX