Olga Frycz nie miała kiedyś dobrych relacji z ojcem. "To była szkoła życia". Nie tylko ona miała w domu ciężko. Pamiętacie historię Lewandowskiej?

Relacje dzieci z rodzicami czasem bywają trudne. Z problemami rodzinnymi nieraz musiały mierzyć się także gwiazdy. Powodów może być cała masa. Niektóre są błahe, inne nie. Poznajcie je bliżej.
Olga, Jan Frycz Olga, Jan Frycz KAPIF

Olga i Jan Frycz

Konflikt między Olgą Frycz a jej ojcem, Janem Fryczem nie do końca jest wyjaśniony. Pewne jest to, że długo nie mieli ze sobą kontaktu. Aktor odszedł z domu, gdy jego córka miała 12 lat. Przez lata Olga miała pretensje do taty, że zostawił mamę i czwórkę rodzeństwa.

Jakby tego było mało, Jan nigdy nie wspierał swojej córki w jej pracy zawodowej. Nie chciał, aby została aktorką.

Wiem, że coś komuś szepnął i nie dostałam się do szkoły, o której marzyłam od lat. Mówił, że dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji - czytamy wypowiedź aktorki w "Dobry Tydzień".

Frycz postanowiła jednak na złość ojcu zaistnieć w show-biznesie i rozwijać swoją pasję, jaką jest aktorstwo. Ich konflikt był ponoć na tyle poważny, że nie zagrali razem w filmie. Kiedy Jan Frycz dowiedział się, że ma pracować z córką na planie filmu 'Sanktuarium', kazał usunąć ją z obsady.

Dzisiaj ich relacje wyglądają inaczej. Olga spodziewa się dziecka i chce, by jej pociecha miała kontakt z dziadkiem. Pielęgnowanie więzi z bliskimi jest dla niej ważne. Jak sama mówi, w przeciągu lat dojrzała i zupełnie inaczej patrzy na to, co stało się w przeszłości.

Spotkaliśmy się po latach. Ja już dorosła, on coraz starszy. To było fajne, bo od razu wytworzyła się między nami relacja partnerska.

Kiedy Jan Frycz miał wypadek samochodowy, Olga bez chwili zawahania pojechała do szpitala, by czuwać przy jego łóżku. Wybaczyła mu wówczas, że próbował ingerować w jej karierę.

Już wiedział, czym jest ten zwód, ja się dopiero o tym przekonuję - wspomina.

Obecnie każde z nich jest aktorem i na próżno szukać już między nimi konfliktu. Jakby tego było mało, Olga coraz częściej zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z tatą.

Jan, Olga Frycz
KAPIF

Jan, Olga Frycz
KAPIF

Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPIF

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska nigdy nie miała dobrego kontaktu z ojcem, który lata temu odszedł od rodziny. W 2016 roku trenerka udzieliła bardzo osobistego wywiadu Magdzie Mołek w programie pt. 'W roli głównej'. Opowiedziała w nim o trudnym dzieciństwie. Wyznała, że jej rodzina z dnia na dzień została bez środków do życia. Miała 12 lat, kiedy ojciec odszedł od matki.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
X News

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Gdy byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - wyznała Anna Lewandowska.

Od tamtej pory żona polskiego piłkarza miała mocno ograniczone kontakty z ojcem. Jakiś czas temu Bogdan Stachurski w rozmowie z 'Dobrym Tygodniem' wyznał, że ich relacje udało się nieco naprawić, choć nie chciał zdradzać zbyt wiele.

To moja prywatna sprawa. (...) Trzymam kciuki za Anię i Roberta. Oby im się w życiu udało - kwituje.

Podkreślił też, że bardzo podziwia córkę i kibicuje Robertowi.

Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja - mówi.

Sama Lewandowska o ojcu nie wspomina nigdy.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska z Klarą
Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/

Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz KAPIF

Agnieszka Włodarczyk i Anna Stasiukiewicz

Konflikt między Agnieszką Włodarczyk a jej matką, Anną Stasiukiewicz, trwał kilka lat. Wszystko zaczęło się, kiedy aktorka była jeszcze nastolatką. Wtedy rozpoczęła się jej kariera, w której bardzo pomogła jej matka - to ona chodziła z Włodarczyk na castingi. Kiedy Agnieszka zaczęła osiągać coraz większe sukcesy, uniezależniła się finansowo od rodziców i wyprowadziła się z domu. Wtedy też przyznała, że matka odebrała jej szansę na normalne dzieciństwo. Anna Stasiukiewicz poczuła się urażona tymi słowami, bo chciała jak najlepiej dla swojego dziecka. Włodarczyk ponoć nie pomogła też matce, kiedy ta miała kłopoty finansowe.

Agnieszka Włodarczyk z mamą
Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz
KAPIF

Po kilku latach pogodziły się. Aktorka czasem wrzuca na swój profil zdjęcia czy filmiki z matką. Kilka razy mogliśmy też widzieć je razem na imprezach branżowych.

Ola, Izabela Kisio Ola, Izabela Kisio KAPIF

Aleksandra i Izabela Kisio

To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Spór Aleksandry Kisio z jej matką, Izabelą Kisio, zaczął się po tym, jak Izabela wprowadziła się do warszawskiego mieszkania aktorki. Wkrótce potem w mediach pojawiły się informacje o tym, że panie nie mogły się porozumieć, a aktorka poprosiła matkę o wyprowadzenie się. Izabela Kisio żaliła się później w wywiadach, że nie ma gdzie mieszkać, a córka nie interesuje się jej losem. Aleksandra Kisio konsekwentnie nie komentuje sprawy, a o ich stosunkach na bieżąco informuje za to matka.

Ola, Izabela Kisio
EastNews

Trzy lata temu Izabela Kisio dodała na Facebooka wpis, z którego wynika, że panie zakopały wojenny topór, a Izabela mogła poznać 10-miesięcznego syna aktorki, Hugo.

Widziałam się z moją rodziną, z córką, zięciem. I spotkałam się z moim wnuczkiem Hugo. Jest bardzo podobny do Łukasza i to bardzo fajny dzieciak. Niech się dobrze chowa i wyrośnie na mądrego człowieka.  - napisała.

Ola, Izabela Kisio
KAPIF

Edyta Górniak z mamą i siostrą Edyta Górniak z mamą i siostrą KAPIF

Edyta Górniak i Grażyna Górniak-Jasik

Edyta Górniak nie miała łatwego dzieciństwa, o czym wielokrotnie mówiła w wywiadach, kiedy wspominała dom rodzinny. Jeszcze do niedawna jej widok z matką należał do rzadkości, a panie przez wiele lat nie utrzymywały kontaktu. Gwiazda przez lata nie mogła liczyć na wsparcie matki, nawet gdy była bita przez swego ojczyma, Zdzisława. O wszystkim wokalistka opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Wszystkiego doświadczyłam: upokorzenia, okradzenia, gwałtu... Tak, gwałtu... Było kilka takich osób, które podnosiły miecz, życzyły mi źle, a nawet życzyły mi śmierci. Naprawdę. Mówiąc to w twarz - powiedziała.

Edyta Górniak z matką
EastNews

Przełom w ich relacji nastąpił w 2015 roku. Był to dla Edyty Górniak szczególny rok, bo obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, a swój jubileusz świętowała na festiwalu w Opolu. Ze sceny pozdrowiła wtedy matkę.

Całuję cię, mamo!- powiedziała.

Zrobiła to z myślą o swoim ukochanym synu. Chciała, by Allan miał kontakt z babcią i żeby stworzyli normalną rodzinę. Po kilku latach pierwszy raz wspólnie pojawiły się na gali Boxing Night 12 w Częstochowie. Dwa lata temu spędziły razem Wigilię.

Edyta Górniak z mamą i siostrą
Instagram/edytagorniak

Olaf, Edward Lubaszenko Olaf, Edward Lubaszenko KAPIF

Olaf i Edward Lubaszenko

Edward i Olaf Lubaszenko nigdy nie mieli dobrych relacji. Wszystko mogło rozpocząć się od wyprowadzki z domu Edwarda Lubaszenki, kiedy jego syn miał trzy lata. Z biegiem czasu ich relacje się polepszyły, ale nie na długo. W pewnym momencie ponownie oddalili się od siebie.  Poszło o informację, która pojawiła się w prasie. Była to wypowiedź pana Edwarda, która została przekręcona i źle zinterpretowana przez Olafa Lubaszenko.

Olaf, Edward Lubaszenko
KAPIF

Pojawiły się też plotki, że ich konflikt spowodowany jest zazdrością Olafa Lubaszenki o jego młodszą siostrę Beatę. 

Olaf, Edward Lubaszenko
KAPIF

Prawdopodobnie ojca i syna pogodziła ukochana Olafa, Hanna Wawrowska, na festiwalu 'Filmvisage' w Białymstoku.

Maria Seweryn, Krystyna Janda Maria Seweryn, Krystyna Janda KAPIF

Maria Seweryn i Krystyna Janda

Poszło o mężczyznę. Ponoć Krystyna Janda nie zaakceptowała partnera swojej córki, Marii Seweryn. Aktorce nie podobała się przeszłość Igora Dzierzęckiego. Mężczyzna ma 6 dzieci, na które prawdopodobnie niechętnie płaci alimenty. Janda martwiła się, że po ślubie córki z Dzierzęckim, będzie on miał dostęp do ich majątku. 

Maria Seweryn, Krystyna Janda
KAPIF

Konflikt o mężczyznę to nie wszystko. Kiedy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odrzuciło wszystkie wnioski o dofinansowanie fundacji Krystyny Jandy, aktorka miała nadzieję, że z pomocą przyjdzie jej córka. Ta jednak zważając na przeszłość, nie zgodziła się. Ponadto Seweryn w tym czasie urodziła trzecie dziecko i chciała skupić się na macierzyństwie. Nie myślała wtedy o angażowaniu się w pomoc w teatrze czy też pracę.

Maria Seweryn, Krystyna Janda
KAPIF.pl

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski EAST NEWS

Michał Wiśniewski

Dzieciństwo Michała Wiśniewskiego również nie należało do łatwych. Piosenkarz co jakiś czas wraca do niego we wspomnieniach. W 2014 roku w programie 'Uwaga!' opowiedział o strachu przed pijanym ojcem.

Lęk, strach i panika. Uciekałem z matką po śniegu do babci, bo przyszedł ojciec pijany i groził nam. Chowałem się z bratem w beczcie po kapuście kiszonej. Uciekaliśmy po prześcieradle z pierwszego piętra. Wszystko można wybaczyć i niczego nie da się zapomnieć.

Koszmar pozostawił w Michale Wiśniewskim niezatarte wspomnienia.

Gdzieś tam w tle został ten alkohol, głównie przez mojego tatę, który łapał tak zwanego agresora, generalnie był głośny po alkoholu.

Michał Wiśniewski
Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski prawie nie znał ojca, ponieważ wychowywał się głównie w domu dziecka. Nie przypomina sobie jednak, żeby ojciec kiedykolwiek go uderzył.

Nigdy nie pamiętam, żeby tata mnie uderzył, albo mama. Te sytuacje, gdzie uciekaliśmy przed tatą pamiętam, rozmawialiśmy o nich często, pamiętam policję, ale nie pamiętam, żeby tata wobec mnie użył przemocy - mówił wokalista w programie.

Przyznał też, że pozostał w nim wielki żal po tym, jak wyglądało jego dzieciństwo.

Jak można nie czuć żalu, kiedy nie ma się normalnego domu? Miałem 14 lat, urodziny, poszedłem do swojego taty i wróciłem do niego, zobaczyłem ten barłóg, w którym oni mieszkali i ja bym wszystko oddał, żeby z nim być. Tam było nieczysto, niefajnie, ale to nie było istotne. To było pragnienie powrotu do domu. Mój tata 2 dni po moich urodzinach popełnił samobójstwo i dopiero wtedy poczułem żal. Że ja wyciągnąłem rękę po tylu latach, a on sobie poszedł.

Jego matka również była alkoholiczką, na szczęście w porę wyszła z nałogu.

Życiu jestem teraz wdzięczny, że mam świadomość, że mojej mamie się udało - powiedział gwiazdor.

+Wisniewski Michal dziecko dzieci 2010-08-24
KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.