Piotr Gembarowski kiedyś i dziś. Jednak nie tylko on z wiekiem zyskał na wyglądzie. Kraśkozmienił się jeszcze BARDZIEJ

Od wielu lat możemy ich oglądać na małym ekranie w najbardziej popularnych programach. Jak kiedyś wyglądali znani polscy prowadzący? Jaką przeszli metamorfozę?
Piotr Gembarowski Piotr Gembarowski Kapif, screen: Ipla.tv

Piotr Gembarowski

Piotr Gembarowski jest polskim dziennikarzem, prezenterem i byłym partnerem Edyty Górniak. W latach 90. był u szczytu sławy, prowadził hitowe programy, takie jak 'Teleexpress' oraz 'Kawa czy herbata'. Później jednak zniknął z ekranu. Powrócił w 2012 roku, zatrudniając się w 'Superstacji'. Dziś trudno go poznać. Piotr Gembarowski przeszedł ogromną metamorfozę. Zapuścił włosy, przefarbował je na ciemniejszy kolor, do tego ma brodę. Zrezygnował również z okularów.

Mariusz Szczygieł Mariusz Szczygieł Kapif

Mariusz Szczygieł

Mariusz Szczygieł jest polskim dziennikarzem, reportażystą oraz pisarzem. Ma na swoim koncie wyróżnienie Europejskiej Nagrody Książkowej, które zdobył w 2009 roku. Największą popularność jednak przyniosło mu prowadzenie talk-show 'Na każdy temat' w Polsacie. Program ten prowadził w latach 1995-2001.

Michał Figurski Michał Figurski Kapif

Michał Figurski

Michał Figurski jest prezenterem, producentem radiowo-telewizyjnym, oraz dziennikarzem muzycznym. Ma na swoim koncie również epizody w pracy jako konferansjer. W 2016 roku trafił do szpitala w bardzo poważnym stanie. Dziennikarz przeszedł udar wywołany cukrzycą. Od tego czasu, jak sam twierdzi, 'przewartościował swoje życie'.

Piotr Kraśko Piotr Kraśko Kapif

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Popularność przyniosła mu praca w TVP, z którą związał się w 1991 roku. W 2016 roku przeszedł do stacji TVN. Obecnie możemy go oglądać m.in. jako współprowadzącego 'Dzień dobry TVN'.

Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski Kapif

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski jest polskim dziennikarzem radiowym oraz telewizyjnym. Swoją karierę zaczynał w Radiu Wawa. Przez wiele lat związany był zawodowo ze stacją TVN oraz TVN24. W 2007 roku dzięki restrykcyjnej diecie dziennikarzowi udało się schudnąć. Niestety dopadł go efekt jo-jo. Na zdjęciu po prawej stronie możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda Tomasz Sekielski. Dziennikarz zapuścił brodę.

Marcin Prokop Marcin Prokop Kapif

Marcin Prokop

Marcin Prokop największą popularność zdobył jako prowadzący 'Dzień dobry TVN' (od 2005 roku) oraz 'Mam talent!' (od 2008 roku).

Tomasz Lis Tomasz Lis Kapif

Tomasz Lis

Tomasz Lis zadebiutował na antenie TVP w 1990 roku. Przez długi czas prowadził wieczorne wydanie 'Wiadomości'. W 1997 roku odszedł do stacji TVN, gdzie był współtwórcą i głównym prowadzącym 'Fakty'. We wrześniu 2004 został członkiem zarządu i dyrektorem programowym telewizji Polsat. Po trzech latach jednak odszedł. Był redaktorem naczelnym tygodnika 'Wprost', a od 2012 jest redaktor naczelny tygodnika 'Newsweek Polska'

Maciej Kurzajewski Maciej Kurzajewski Kapif

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski jest prezenterem telewizyjnym oraz dziennikarzem sportowym. Od wielu lat związany z TVP1 i TVP Sport. Telewizję w pracy zaczął w 1993 roku. Jest synem dziennikarza sportowego, Czesława Kurzajewskiego. Prywatnie również blisko związany ze sportem i aktywny na co dzień.

Olivier Janiak Olivier Janiak Kapif

Olivier Janiak

Olivier Janiak jest dziennikarzem, prezenterem telewizyjnym oraz konferansjerem. Ma na swoim koncie również przygodę z modelingiem. Związany jest z telewizją TVN od 2001 roku, w której od 16 lat prowadzi program kulturalno-towarzyski pt. 'Co za tydzień?'. W 2005 roku wygrał pierwszą edycję 'Tańca z gwiazdami'.

Maciej Dowbor Maciej Dowbor Kapif

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Od 2005 roku związany z Telewizją Polsat. Swoją karierę rozpoczął w radiowej Trójce. Ma na swoim koncie również współpracę ze stacjami TVN oraz TVP2.

Tomasz Kammel Tomasz Kammel Kapif

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Związany z TVP od 20 lat.

Szymon Hołownia Szymon Hołownia Kapif

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia jest dziennikarzem, publicystą i pisarzem. Największą popularność przyniosła mu rola współprowadzącego popularny program w TVN pt. 'Mam talent!'. Występuje w nim od 2008 roku.

Krzysztof Ibisz jest jedną z niewielu gwiazd, które praktycznie nie zmieniły się przez te wszystkie lata. Po lewej stronie widzimy prezentera w 2003 roku. Po prawej zaś możemy zaobserwować, jak wygląda obecnie. Widzicie dużą różnicę? Krzysztof Ibisz jest jedną z niewielu gwiazd, które praktycznie nie zmieniły się przez te wszystkie lata. Po lewej stronie widzimy prezentera w 2003 roku. Po prawej zaś możemy zaobserwować, jak wygląda obecnie. Widzicie dużą różnicę? Kapif

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy telewizyjnych. Laureat aż trzech Wiktorów Publiczności i dwóch Telekamer. Na małym ekranie zadebiutował ponad 20 lat temu. Związany głównie ze stacją Polsat. Wielki fan sportu i propagator zdrowego stylu życia.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Kapif

Kuba Wojewódzki

Największą popularność przyniósł Kubie Wojewódzkiemu udział w 'Idolu'. Dziennikarz zasłynął jako bardzo krytyczny i znany z ciętego języka juror. Po latach pracy w Polsacie przeniósł się do stacji TVN, gdzie od 2006 roku prowadzi swój autorski talk-show zatytułowany 'Kuba Wojewódzki'.