Agnieszka Krukówna od dawna nie pojawia się na ściankach. Na zdjęciach z zakupów trudno ją rozpoznać

Agnieszka Krukówna jak ognia unika show-biznesu. W jednym z wywiadów przyznała, że żałuje tego, że opowiedziała o swoich problemach osobistych, w tym o uzależnieniu od narkotyków. Choć kiedyś chętnie brała udział w produkcjach filmowych, teraz skupia się jedynie na grze w teatrze, a jej zdjęcia rzadko trafiają do mediów. Niedawno fotografowie spotkali ją podczas zakupów. Jak dziś wygląda? Zobaczcie sami.
Agnieszka Krukówna jak ognia unika show-biznesu. W jednym z wywiadów przyznała, że żałuje tego, że opowiedziała o swoich problemach osobistych, w tym o uzależnieniu od narkotyków. Choć kiedyś chętnie brała udział w produkcjach filmowych, teraz skupia się jedynie na grze w teatrze, a jej zdjęcia rzadko trafiają do mediów. Niedawno fotografowie spotkali ją podczas zakupów. Jak dziś wygląda? Zobaczcie sami. Agnieszka Krukówna jak ognia unika show-biznesu. W jednym z wywiadów przyznała, że żałuje tego, że opowiedziała o swoich problemach osobistych, w tym o uzależnieniu od narkotyków. Choć kiedyś chętnie brała udział w produkcjach filmowych, teraz skupia się jedynie na grze w teatrze, a jej zdjęcia rzadko trafiają do mediów. Niedawno fotografowie spotkali ją podczas zakupów. Jak dziś wygląda? Zobaczcie sami. KAPIF / Plotek Exclusive
Krukówna robiła zakupy w jednym ze sklepów z artykułami do domu Krukówna robiła zakupy w jednym ze sklepów z artykułami do domu Plotek Exclusive
Agnieszka Krukówna w 2011 i 2017 roku Agnieszka Krukówna w 2011 i 2017 roku KAPIF / Plotek Exclusive
Aktorka wierna jest wygodnemu stylowi i na co dzień rezygnuje z makijażu Aktorka wierna jest wygodnemu stylowi i na co dzień rezygnuje z makijażu Plotek Exclusive
Agnieszka Krukówna w 2003 i 2005 roku Agnieszka Krukówna w 2003 i 2005 roku KAPIF
Agnieszka Krukówna w 2010 i 2017 roku Agnieszka Krukówna w 2010 i 2017 roku KAPIF / Plotek Exclusive
Agnieszka Krukówna w 2016 i 2017 roku Agnieszka Krukówna w 2016 i 2017 roku KAPIF / Plotek Exclusive
Agnieszka Krukówna na zakupach Agnieszka Krukówna na zakupach Plotek Exclusive
Agnieszka Krukówna na zakupach Agnieszka Krukówna na zakupach Plotek Exclusive
Więcej o:
Komentarze (60)
Agnieszka Krukówna od dawna nie pojawia się na ściankach. Na zdjęciach z zakupów trudno ją rozpoznać
Zaloguj się
 • 11anna11

  Oceniono 142 razy 120

  Jest blondynką i się postarzała, więc ma cienką skórę, która szybko się starzeje. Ale tak na ogół wygląda normalna kobieta w jej wieku, która nie szprycuje się botoksami i kwasem hialuronowym.

 • Gość: Beata

  Oceniono 116 razy 102

  Normalan kobieta. Brawo

 • Gość: morro

  Oceniono 112 razy 94

  I tak wygladalby Rusin, Steczkowska, Lis i jeszcze kilka niun w wieku Kruk (czyli miedzy 45 a 50) gdyby nie chirurgia plastyczna, botoksy i inne kwasy.
  Kobieta w tym wieku tak wyglada, bo to zadna zadna mlodka tylko babka w srednim wieku jest. Szacunek, ze starzeje sie bez histerii.

 • Gość: Ula

  Oceniono 99 razy 93

  Lubię ją, starzeje się zwyczajnie jak każdy z nas, fajnie wygląda!

 • Gość: ala

  Oceniono 88 razy 82

  Brawo! Wygląda normalnie, dzisiaj to rzadkość. Wszędzie widać tylko napompowane glonojady.

 • Gość: Gdyby

  Oceniono 81 razy 73

  Jeśli uważacie, że trudno ją poznać to idźcie do lekarza od oczu.

 • bezpieczna123

  Oceniono 59 razy 55

  I tak swietnie wyglada jak na osobe z takim problemem alkoholowym. Najpierw narkotyki, depresja, odwyk, pozniej alkoholizm. Duzo przeszla a wyglada jakby nigdy nic. Ot kobieta po 40stce ktora nie ma do czynienia z chirurgiem plastycznym. I dobrze, takie aktorki tez potrzebne, ktos musi te starsze pane grac i robic to wiarygodnie. Aktorka to nie modelka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX